SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba klatki piersiowej (odtłuszczanie okolic sutków)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 301
Siema, nie wiedziałem w jakim dziale napisać, zdecydowałem się na fitness.

Ćwiczę regularnie ponad rok, efekty są, masa poszła. Nie podobają mi się jednak trochę wiszące "cycki".. Chciałbym odtłuścić (?) te okolice. Mam kilka pytań:
1- Czy zjawisko to mogło być spowodowane złym treningiem (ogólnie tradycyjne wyciskanie, raczej brak ćwiczen na linkach itd.)
2- Jakie suplementy możecie mi polecić? Czy mam zdecydować się na jakieś spalacze tłuszczu (jakies tam ThermoFatBurner czy coś). Ogólnie mam szczupłą sylwetkę (190cm, 92kg) i boje się ze przez coś takiego stracę za dużo masy (a tego bym nie chiał - chodzi mi głównie o rzeźbę tej kaltki piersiowej).
3- Czy możecie może coś poradzić w kwestii samego treningu, na poprawę mojego mankamentu.

Zaznaczam, że od pewnego czasu aeroby nie są mi obce. Staram się biegac rano na czczo, conajmniej 3 razy w tygoniu.
Z góry dzięki za porady!

PS. Aha, jestem facetem - żeby nie było wątpliwości :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie jest to czasem lipomastia lub ginekomastia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 301
Sprawdzam w słowniku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 301
Nie wydaje mi się żeby sprawa była aż tak poważna (mam nadzieję..)
Nigdy nie brałem żadnych koksów itd. Nic mnie nie boli w tych okolicach. I przede wszystkim nie mam jakiś wielkich zwałów tłuszczu pod sutkami (żadnych tam miękich konstystencji). Wielkość sutków też raczej mieści się w normie.

Kiedyś czytałem w jakimś fachowym pismaku na siłce, że monotonny trening klatki piersiowej w tradycyjny sposób (ciągłe wyciskanie) może spowodować przerost mięśnia piersiowego i wtedy trochę wisi(o ile dobrze pamietam).

Jak efektywnie skierować wysiłek fizyczny na te partie?
Zamierzam spróbować ThermoSpeed Olypmu, warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
urozmaicić ćwiczenia dodajac rozpietki i linki
zadbać o dietę
spróbować preparatów wspomagających miejscowe spalanie tłuszczu: Ab-Solved, Lipoderm-Ultra
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 301
Wielkie dzięki.
Drogie te preparaty i gdzie je dostanę?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszukaj w Google i w dziale Targowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 275
Dołuż przy bieganiu ciężarki ok1/2 kg na rękę.
Co do Piersi to może być to uwarunkowane genetycznie. Jeżeli tak jest to może być Ci naprawdę ciężko z tym powalczyć. Ale niematrw się. Ja sobie z tym poradziłem, ale muszę cały czas trzymać wagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DWA PYTANIA o kcl

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium