SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba czy siła.? (początki)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Witam.!
Chciałbym zapytać tych już bardziej doświadczonych w sprawach siłowni o trening na rzeźbę.Co prawda rozmawiałem już ze starszymi o tych sprawach,ale dalej nie wiele się dowiedziałem.Mianowicie mam 15 lat. Piłkę nożną trenowałem 5 lat. Przestałem i zacząłem chodzić na siłownię. Na klatkę biorę 46(wycisk) 32/34 na serie. Jakie ćwiczenia wykonywać aby mieć dobrze wykształconą klatkę.? Pleców nie robię bo jeszcze rosnę ; / Siła czy Rzeźba.? Prosiłbym bardziej o doradzenie w tej drugiej sprawie ;)

All Day Every Day...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
nie daj sie zrobic 100% ze wyslal to ktos promujacy jedynie odzywki.
Ja przed treningiem 2h jem normalny obiad (normalny czyt kurczak/wolowina z ryzem) a okolo 30 min przed treningiem pije koktajl ww, po treningu bialko :)

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Rob cale cialo, plecy i nogi tez... Przysiady, a nawet ciagi z malym obciazeniem, aby pracowac nad technika, a sa jeszcze maszyny.
Ani rzezba (nie ma z czego rzezbic), ani typowo sila, tylko MASA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pleców nie robię bo rosne, a czemu klate robisz jak rośniesz. A jakieś inne parie też robisz? Siłą czy rzeźba tego nikt ci nie powie i to bez zdjęć, sam powinieneś określić sobie priorytet co chcesz poprawić/osiągnąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze musisz zwiększyć masę mięśniową żeby było co rzeźbić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1124
Na poczatek moze trening fbw, nauka techniki cwiczen, po pierwsze masa jedynie ze masz wysokie fb to raczej rzezba ale do okreslenia tego przydaloby sie foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wysoki BF to aeroby/interwały i odpowiednia dieta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
Robie brzuch z klatką 2 razy w tyg i 1 raz w tym biceps/triceps.

All Day Every Day...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Jak na początek również obstawiał bym na mase, a wraz z wzrostem masy będzie szla siła.
A gdzie reszta? Barki, plecy, nogi?
Rób wszystkie grupy mięśniowe, nie tylko zestaw plażowy

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-01-17 20:57:41

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Robie brzuch z klatką 2 razy w tyg i 1 raz w tym biceps/triceps. takim treningiem cięzko bedzie osiągnoć dobre proporcje klata urosnie ramiona tez a bareczki male bedą a nogi jak zapałki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie . Samą klatką i łapą nic nie zdziałasz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25
http://img824.imageshack.us/f/zdjcia0045.jpg/



wiem ze marnica ale zaczynam ;/

Zmieniony przez - majkel7 w dniu 2011-01-17 21:04:23

All Day Every Day...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

?

Następny temat

Która forma będzie efektywniejsza?

WHEY premium