SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba brzucha po ABS II

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Witam, robię ABS II, jestem na 2 poziomie aktualnie. Mam takie pytanie, jak już zrobię dość masy mięśni brzucha, to od którego dnia zacząć robić A6W (jako rzeźbę) ? I jak już skończę A6W to wrócić do tego poziomu ABSII, na którym sie zatrzymałem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 637
Mi się wydaje że ABS 2 tak szybko nie skończysz, a jak skończysz to na pewno nie walisz w A6W bo to przestarzałe jest ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
ABS II się nie kończy... Nie chodzi mi kiedy skończę, tylko kiedy będę miał wystarczającą mase do rzeźby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 637
Mi się wydaje że do rzeźby trzeba diete + aeroby lekkie... pisze mi sie wydaje bo jestem pół zielony ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
O a6w zapomnij, syf jakich malo. Jaki masz bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BartiXeR
Witam, robię ABS II, jestem na 2 poziomie aktualnie. Mam takie pytanie, jak już zrobię dość masy mięśni brzucha, to od którego dnia zacząć robić A6W (jako rzeźbę) ? I jak już skończę A6W to wrócić do tego poziomu ABSII, na którym sie zatrzymałem?
\
Nie.
W twoim wieku wystarczy jak ABS II zrobisz 2-3 razy w tygodniu i starczy,.
Tak samo bawienie się w robienie masy/redukcji w twoim wieku nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
w Twoim wieku wogole nie ma sensu nawet meczenie brzucha cwiczeniami typu ABS , zajmij sie uprawianiem jakiegos sportu i wyjdzie na pewno ci to na dobre
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizacja diety!

Następny temat

Trening ba brzuch i łapę dla patyka.

WHEY premium