SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
Siema.
Nie wiedziałem w którym dziale umieścić, więc umieszczam tutaj.
mam zamiar wyrzeźbić swoje mięśnie. Ćwicze około roku z różnymi przerwami ( jedna1,5 miesiąca i z trzy 1-2 tygodniowe). ostatnio robilem cykl na mase, nabrałem troche masy, niestety takze tłuszczu.
Nigdy jeszcze nie robiłem rzeźby. moje mięśnie rozmiarem mi odpowiadaja, ale nie są zarysowane. robiąc mase złapalem troche tłuszczu na brzuchu i odłożyło sie troche na sutkach. Mam 16 lat. waże 88kg. mam 187cm wzrostu. Dodam, że ćwicze karate kyokushin 3 razy w tygodniu. i gram w pilke 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny.
czy uważacie, że przy diecie na redukcje, treningach kyokushin 3 razy w tygodniu, grze w piłce 2 razy w tygodniu i silce 3 razy w tygodniu bedzie sie dało wyrzeźbić mięśnie ?? Czy uważacie, że dodać jeszcze bieganie do tego ?? jaki trening stosować ? bo jak czytalem, to jedni wypowiadali sie , ze na rzeźbe ( dużo powtórzen, inni mowili, że przy diecie na redykcje i bieganiu lepiej cwiczyc planem na sile i wtedy tez sie beda rzeźbić mięśnie). Czy dorzucic do tego wszystkiego jakiś spalacz? co zrobić, żeby wyrzeźbić brzuch? jak dobrze wyrzeźbić klatke? zwłaszcza dolną część, ktorą mam słabo wyrzeźbioną ??
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 88kg

Wzrost: 187

Cel treningowy: reźba

Staż treningowy na słowni: rok ( z przerwami)

Uprawiane inne sporty: karate kyokushin (3x w tygodniu po 1,5h) , piłka nożna (2x w tygodniu po 1,5h)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt

Dieta: jako taka na mase, teraz mam zamiar ułożć i ściśle sie trzymać diety na redukcje.

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: przez ostatnie półtora mioesiąca cm3, a teraz w planach jakiś spalacz ( być może thermo speed extreme)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
a wiec tak spala sie tluszcz z calego ciala nie np.z brzucha po 1 troche za duza aktywnosc mi sie wydaje ale mozesz sprobowac czy sie nie przetrenujesz https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html tu masz wszystko co trzeba

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
czytałem ten artykuł pare razy spróbowalem wszystko ułożyć, diete wklepje do działu odchudzanie niedługo, ale mam kilka pytań.
Po pierwsze, czy raki tygodniowy rozkład treningów bedzie ok? :
Poniedziałek:
Trening kyokushin 1,5 godziny
Bieganie 30 minut
Wtorek:
Siłka (klata,plecy)
Interwały
Środa:
Trening kyokushin 1,5 godziny
Bieganie 30 minut
Czwartek:
Siłka(bary, łapy)
Interwały
Piątek :
Trening kyokushin 1,5 godziny
Bieganie 30 minut
Sobota :
Siłka (uda,łydki, brzuch)
Interwały
Taki by mi najbardziej odpowiadal ze wzgledu na treningi SW, tylko nie wiem czy bedzie dobry.
po drugie, po przeczytaniu artykułu nadal nie wiem jaki trening bedzie najlepszy, zastanawiam się miedzy siłowym , a w nim superseria, a treningiem, gdzie na jednym treningu robi sie częśc partii na sile, a część na rzeźbe, ja uważam, ze taki byłby lepszy, jakie jest wasze zdanie ?? i jak moznaby bylo rozłeżyc ten trening na 3 dni, bo przy tak zaje***ym tygodniu ciężko by było 4 razy cwiczyc na silowni.
3 pytanie, toczy jeżeli odrazu po treningu kyokushin bede biegal, a w dni trenningow na silce bede robił interwały, to bedzie dobrze ??
Czy jeżeli przy treningu ze część parti robie siłe część mase rozłożę tak treningi to bedzie git ?? :
A:
Klatka
Plecy
B:
Barki
Łapy
C;
Uda
Łydki

Wtorek:
A-siła
B- rzeźba
Czwartek:
B-siła
C- rzeźba
Sobota :
C-siła
A- rzeźba
z góry dzieki za odpowiedzi :)


Zmieniony przez - mrowa95ss w dniu 2011-03-22 20:59:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
podpowie ktos ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 278
uzyskam jakąś odpowiedz ??

Zmieniony przez - mrowa95ss w dniu 2011-03-26 09:40:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie włożyć?

Następny temat

trening na mase 4 dniowy spilit 2x2 do oceny

WHEY premium