SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Rzeźba, a brak możliwości diety (Bursa)

Wysłana -
Witam
Mam ostatnio dylemat co będzie po wakacjach... Mianowicie zacząłem od początku wakacji na poważnie przygodę z siłownią kiedyś to były sporadyczne treningi, lecz wracając we wrześniu do szkoły gdzie mieszkam w internacie będę ograniczony z dieta (teraz też nie posiadam) ale mogłem tyle w domu ugotować jajka czy zrobić ryż z kurczakiem tam nie ma takiej możliwości, ponieważ jedyne co posiadamy to czajnik i mikrofala..

Zmierzające do celu jak mogę się odżywiać będąc tak ograniczony (mam 3 posiłki dziennie na wyzywieniu) jakieś pomysły typu zamiast obiadu zjeść jogurt naturalny, serek wiejski i uzupełnić białkiem czy starać się po prostu zdrowo jeść unikać słodkiego i tłustych rzeczy?

Na okres szkolny chciałbym wyrzezbic brzuch i klatkę piersiową.

Zmieniony przez - Zadri11mu w dniu 2018-08-08 00:22:47
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kup kuchenkę elektryczną z dwoma polami , dwa garnki i patelnie - skoro możesz mieć mikrofale na internacie to taka kuchenka pewnie też nie stanowi problemu .Na niej zrobisz wszystko to samo co w domu
Wysłana -
Nie macie w internacie jakiejś wspólnej kuchni, z której można korzystać? Jak np. w akademikach. Dość dziwnie, jeżeli tak nie jest.
Wysłana -
raczej jogurt naturalny bedzie gorszy od obiadu np ziemniaki kotlet i surowka, zależy jakie macie posiłki w bursie.
Wysłana -
No właśnie nie ma tak bogato.. kuchenka jak jest to lodówka mikrofala i tyle a u Sb nie można mieć, bo tak to bym od razu brał co popadnie.

Wiadomo obiady różne raz pyzy których nie da się zjeść zaś jak kotlet to e środku cały surowy takie jedzonko nam podają..
Wysłana -
Staraj się więc bazować na posiłkach na zimno. Nic niestety nie wymyślisz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź