SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba! Podstawowy trening prośba!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
Witam. Mam problem.. A raczej mój kolega ma problem.
Waży 85kg, 180cm wzrostu troche nadważony..
No i troche bębęnka nabrał..


No i potrzebujemy jakiegoś treningu na rzeżbe..
Postawowego... na 3 dni w tygodniu najlepiej..
Prosze o podanie czegos konkretnego..

I przy okazji... Jakie odżywki to dobre spalacze? co by można było mu polecic na pierwszy cykl..

Nigdy wczesniej nie cwiczyl na silce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 424
dobry spalacz to scorch + bcaa .. najpierw powinien ustalić sobie dietę redukcyjna.. a później brać się za spalacze . up to you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Na rzeźbę jest kuchnia. Podaj ankietę.

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
po co podajesz mu nazwe suplementu jak nic o nim nie wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 974
najważniejsza w redukcji jest dieta i kardio. Tak jak wyżej wypełnij ankietę. Kardio 3 razy w tygodniu to stanowczo za mało- co najmniej- 4/5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6401
Na zrzucenie brzucha jest tylko jeden sposób = dieta. :) Ćwiczenia na brzuch może zarzucić jak już będzie miał w miarę płaski brzuch żeby podkreślić zarys mięśni brzucha, jak ma oponkę to nie ma sensu.
Jak chce spalać z reszty ciała to tak jak piszą inni, kardio. Ale ja się na temat kardio za bardzo nie wypowiem bo nie robiłem nigdy (jeszcze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 767
No dobra panowie... To zacznijmy od cwiczeń nawet te 4-5 razy w tygodniu...
Może ktoś pierwszy standardowy cykl mi tutaj napisac?
Jakie cwiczenia w jakie dni itp

Za diete w innym dziale sie weźmiemy z kolega :P

Zmieniony przez - Ximishe w dniu 2012-06-01 11:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 611 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8306
kubax230
Ćwiczenia na brzuch może zarzucić jak już będzie miał w miarę płaski brzuch żeby podkreślić zarys mięśni brzucha, jak ma oponkę to nie ma sensu.

weź się lepiej za lekture. mięśnie brzucha masz cały czas wzmacniać niezależnie od tego czy jestes na masie czy nie, chyba że chcesz dostać kontuzji przy przysiadach lub ciagach.

jak chce schudnąć to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, do tego aeroby lub/i interwały- nie zaczynaj od 4-5 razy w tygodniu, na początek 2 sesje tygodniowo stykną. co do treningu poleca się fbw.

trenuj tak, jakby każdy trening miał być ostatnim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6401
Tak, tylko że niektórzy po prostu chcą nie mieć brzucha i mają wyj**ane na siłę ich mięśni brzucha. :) Każdy ma inne cele na siłowni, napisał temat o rzeźbie więc myślę że po prostu chce gościu zrzucić trochę, a nie ćwiczyć brzuch i robić mięsnie pod sadłem żeby jeszcze więcej mieć w pasie.
Ale tak jak pisałem, co kto woli. A co do ćwiczenia mięśni brzucha jeszcze, to nie napisałem żeby nie ćwiczyć w ogóle, tylko TYPOWO na rzucenie brzucha te ćwiczenia same NIC NIC NIC nie dadzą bez diety. A jak uważasz że jest inaczej, to Ty poczytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Ćwiczenia siłowe będą powodowały dodatkowo lepszą elastykę skóry. Robiąc 1000 serii na brzuch będzie powodowało że będzie płaski ale nie będzie widać za bardzo tych klocków, natomiast siłowo owszem. Dieta i aeroby min 30-55 min

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa sylwetki- prosze o pomoc

Następny temat

Dopjerdalamy masę na lato- DT by Arnold225

WHEY premium