SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
@Orzegów liczę na to :)
@NovyNeo - mam nadzieję, że będzie co obserwować :)

Trening wieczorny (dalsze testy):
Clean and press:
kb32: lewa 6, prawa 7 (na koniec 2013 było lewa 1, prawa 1)
kb28: lewa 8, prawa 9 (mam od niedawna, więc wcześniej nie testowałem)
kb24: lewa 14, prawa 16 (na koniec 2013 było lewa 10, prawa 11)

Życzę wszystkim zdrowia, wytrwałości i osiągania wyznaczonych celów!!! No i oczywiście szampańskiej zabawy, niekoniecznie przy igristoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
"Kto nie umie odpoczywać, ten nie umie pracować" - powtarzałem jak mantrę przez całe wczorajsze popołudnie i wieczór. Pierwszy dzień Nowego Roku uczył mnie bowiem odpoczynku. Prawie udało się wytrwać w tej wstrzemięźliwości. Prawie, gdyż tuż tuż przed pierwszym tego dnia toastem dziwnym zrządzeniem losu wypatrzyłem za fotelem Pączusia czyli kettla o wadze 8kg, który podarowałem mojej Miłej. Jako że wśród kettlowej braci ostatnio spore ożywienie wprowadził Bent Press, tak zupełnie z ciekawości sprawdziłem Pączusiem, czy jestem w stanie takie wygibasy bez uszczerbku na zdrowiu wykonać. Prawa ponoć OK, lewa do korekty.

Dzisiaj dalszy ciąg absencji, bo od rana wypadło kilka spraw do załatwienie, więc bez rozbiegania. Ponadto zgodnie z rozpiską ROP dzień wolny... sprawdziłem tylko maksa w podciąganiu. 15 powtórzeń oraz 1xkb16 i raz z kb24 (weszło tylko na wysokość klaty, czyli jest nad czym pracować).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Fajnie, że założyłeś dziennik. Będę zaglądał. No i widzę, że odważniki też już te z górnej półki jeżeli o wagę chodzi :)

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pełen angaż widzę Bardzo fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
adam77
Fajnie, że założyłeś dziennik. Będę zaglądał. No i widzę, że odważniki też już te z górnej półki jeżeli o wagę chodzi :)


Mój wymarzony komplet, to dublety kb16, kb24, kb32 oraz Buldog i Bestia. Aktualnie brak mi drugiego Kabana no i Bestii. Pod wpływem trendów na Forum uruchomiłem skarbonkę :) Za to okazyjnie zaopatrzyłem się w parę kb28 ze Sparty. Skoro wywołałeś temat, to pochwalę się stanem po inwenturze:




Jak widać w odwodzie pozostaje również żeliwny kaloryfer jako substytut sztangi :D

Rano pobiegałem: 3.8km w 19:39.
Wieczorny trening:
Hard Day
C&P KB32 3x(1,2,3,4)
2x(1,2,3)
Suma = 84rep. Przerwy ok.1min.
Swing KB40 7x10 + 2x7 = 84rep./7min.

Tak się złożyło, że wyszło tyle samo powtórzeń wyciskania i wymachu. Z tym drugim delikatny problem, żeby przestawić się na maksymalny wysiłek a nie na ilość powtórzeń. Jak widać, mam nawyk, aby ćwiczyć w równych seriach. Mimo to, dałem z siebie maksa.

@Novyneo: Kiedy wracasz do ROP?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieraz
@Novyneo: Kiedy wracasz do ROP?

Jeszcze w tym roku. Zgodnie z planem będą 3 etapy:
I: drabiny z odważnikiem 32kg
II: drabiny z odważnikiem 36kg
III: drabiny z Bulldobiem - Daj Panie Boże
Postanowiłem zastosować metodę 8/2 tygo ROP/B&S. Myślę, że nie będzie tragedii, no i nie będę ciągle robił tylko jednego wyciskania A dokładniej zdaje się że jakoś na lato, chyba, musiałbym w plan roczny zajrzeć. Czekam na uzbieranie na parkę odważników z CKB tj. 2x32kg żeby wystartować, bo obecna 32-ka się nie nadaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma w kur...zą twarz ogromne ucho i mnie przedramię napier... jak wykonuję C&P. Już nawet Bulldogiem lepiej mi się robi bo ładnie leży. Póki co KBM w trakcie, jeszcze 5 tygodni zostało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
A masz jakąś fotę czy coś, bom ciekaw co to za kula... ostatnio nabyłem ze Sparty kb28 i mają dość duże ucho, ale wszystko skrojone na cacy i ćwiczy się przednio. Ze Sparty miałem jeszcze kb32, ale puściłem dalej, bo trochę gruby uchwyt jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fotki nie mam, więc podlinkuje Ci film z tym odważnikiem:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium