SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytuał Przejścia by nieraz

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
panteon
To narobisz im wstydu!
Siła!

Hehe zrobię, co będę mógł

TEST DAY

TGU KB32, KB48 prawa, KB50 lewa i prawa (nowy PR)
Front Squat 2KB40 x5
MP KB38, KB40, KB42 fail
Long Cycle Clean and Push Press KB24 51reps/3min
Snatch test KB24 102reps/5min

No to mamy nowy rekord w TGU i to od razu na lewą i prawą. Wprawdzie na lewą prawie mi odważnik uciekł, ale udało się uratować sytuację. Zresztą i tak nie było ważone na koniec, więc rekord, powiedzmy, "nieoficjalny". Tyle z plusów...
Przysiady - nie miałem mocy, by zarzucić ani 88 ani 84kg. Zmotywowałem się na tyle, by zrobić 5 powtórzeń z Buldogami, ale na zawodach byłoby już po zawodach
W pressie nadal impas - wchodzi ta 40-tka (dokładnie 40,5kg) na prawą, a na lewą nie zawsze, ale nic więcej...
Z kolei długi cykl dzisiaj sprawdziłem z KB24. 25 na lewą i 26 na prawą to wynik słabszy niż zeszłotygodniowe 46 repów z KB28, więc tu już nic nie będę kombinował, tylko wycisnę ile się da z 28kg. 50 powtórzeń to będzie super wynik.
Na koniec rwanie i znowu dość szybko się wypstrykałem - 102 repy to wynik przeciętny, 2 tygodnie temu weszły 123 repy. Kurde, chcę to powtórzyć a najlepiej dołożyć.Problem głównie w mokrych rękach, jak zjeżdża magnezja, to kończy się zabawa. Może długi rękaw pomoże na dłużej zachować suche ręce?

Zostały 2 tygodnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
a cos takiego ?

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Nie wolno, niestety. Żadnych pasków, opasek, rękawiczek. Magnezja tylko raz, przed rozpoczęciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Biję pokłony!!
50kg w TGU! Fiu Fiu!!

Długi rękaw może pomóc, bo wchłonie część potu Musiałbyś przetestować.
200x w 10min weszło, to w 5min jak przyciśniesz powinno być sporo więcej niż 100, tak na chłopski rozum. Może się nieco przegrzałeś, bo co tu zaglądam, to ciśniesz tak ostro, że niedługo soki z kettli powyciskasz
Może jakiś jeden lżejszy trening z rwaniem, żeby świeżość złapać?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Przetestuje długi rękaw za tydzień, bo coś mi się kojarzy, że to może być pomocne.

Lekki tydzień będzie przed zawodami, jeszcze nie mam pomysłu, ale treningi będą raczej symboliczne. W tym tygodniu jak nic się nie wysypie, to docisne jeszcze. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gratki TGU
Właściwie gratki za całokształt.

Jeśli masz problem z poceniem się dłoni, może spróbuj Pedipur. Raz w miesiącu używam do stóp, a że dłońmi rozprowadzam na stopach, nie pocą mi się nie stopy ni dłonie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Kurde, nie wiem, czy Magor kiedyś czegoś nie zastosował i nie pohararało mu dłoni. Ale dzięki za cynk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie wiem co Magor stosował, na pewno nie był to pedipur.
Masz tu trochę opinii od Pań
Opinie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Link do kafeterii... Szajba, rozp*****lasz system :D

Tydzień 5
PRESS AND SNATCH DAY

Pull ups 5x5
BU Press KB20 5x1
MP KB32 x8, KB36 x5
OH Farmer's Walk KB36
Snatch KB24 15+10
OAS KB36 5x10

Eh, znowu misz masz. Podciąganie szerokim chwytem dobrze wchodzi. Za to w buttom up to kiepsko idzie. W MP z KB32 chyba rekord a nie parłem do nieudanej próby. Z 36 też jestem zadowolony, choć było ciężko. Później pospacerowałem kilka metrów z KB36 nad głową - ciekawe doświadczenie.
Na koniec rwanie, do którego zabrakło dzisiaj ducha. Aby jakoś to uratować, zrobiłem wymachy jednorącz w miarę dobrym tempie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
TGU and LONG CYCLE DAY

TGU KB32, KB36, KB40, KB44, KB48
Long Cycle Push and Press KB36 3x5, KB32 3x7, KB28 3x10

Turki nawet szły, choć nie obyło się bez lekkich zachwiań. W długim cyklu plan zakładał większą ilość powtórzeń w pracy z KB32 i 28, no ale życie zweryfikowało. Coś zmęczenie mnie dopada, na szczęście jeszcze jutro nogi, w sobotę test i tydzień luzu, na który nie bardzo mam pomysł... może w miarę lekkie sesje S&S... a może coś innego... Odpuszczać całkowicie się trochę boję. Z drugiej strony nie chcę przegiąć, bo ostatnio coś zmęczony jestem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Styczeń-Konkurs Sportowa Sylwetka drazekm

Następny temat

Styczeń - Konkurs Sportowa Sylwetka - Wouej

WHEY premium