SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybnik i okolice

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Dlatego chciałam spróbować czegoś innego, jak dla mnie nowego. Pan zna się na tym a ja nie mam bladego pojęcia jak się do tego zabrać. Założenie tego tematu miało za zadanie znaleźć odpowiednią osobę, która mogłaby mi pomóc, jak narazie z marnym skutkiem :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Mój zasięg ograniczony jest do Żor, jeśli masz samochód możemy zrobić razem trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Mam samochód ale i tejpy na barku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Oszczędzaj się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Oczywiście, już to gdzieś słyszałam ;) bóli tak mocno, że raczej będę musiała zrobić przerwę :( cieszę się, że do poniedziałku jeszcze daleko ;) a Pan jak? Trening był?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Sobota biceps + 3x bieżnia, wczoraj spacer po górach, dzisiaj braki z tricepsem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Tylko pozazdrościć, sama bym pospacerowała. Często wybierasz się w góry? Ja musze odpuścić jeszcze, coś mi nadal strzela w barku. Chyba najwyższa pora umyć rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Nie, w tym roku pierwszy raz. U nas zrobili asfalt na wale, ponoć będzie można dojechać do Krakowa. Jak coś, to zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
U nas tzn? :) tak daleko to ja nie dam rady pojechać, szybciej wyzione ducha :) Miałam wcześniej zapytać ale jakoś wyleciało mi z głowy, trenuje Pan w domu czy gdzieś na siłowni? Jakaś konkretna dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 316
Pracuje Pan w nocy czy raczej problemy ze snem ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka na świeżym powietrzu- niczym Arnold na Venice Beach, Termin?

Następny temat

Wspólny trening w Słupsku ??? Ktoś chętny

WHEY premium