SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rybka na szybko.Suuuuper.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4894




Własnie zjadłem obiad i zapodaje pomysł.

Sola
Ser podpuszczkowy Salami tłusty
Cebula
Kasza gryczana
Sok z cytryny
Oliwa z oliwek
Czosnek
Sól
Pieprz

Sole skropic sokiem z cytryny,posypać solą i pieprzem.Kasze gryczaną ugotować(w osolonej wodzie).Cosnek posiekać.Cebule podzielić na 2 cześći i jedna pokroić w piórka a druga w kostke osobno zeszklić na oliwie z oliwek(ja czerwona cebule pokroiłem w piórka i do niej dodałem czosnek a białą w kostke).Sole ułozyc na patelni wyłozonej folia aluminiowa i piec 10 min w nagrzanym miekarniku do 190 stopni.Po 10 minutach ułożyć na niej podsmażona cebule pokrojoną w piórka z dodatkiem czosnku i piec kolejne 10 min.Wyciagnać sole i połozyc na niej plasterek sera żółtego i na 30 sek. włożyc do piekarnika.Kasze ugotowana połączyc z cebula i doprawić do smaku.

Lepiej było by do tego dani użyć jakiegoś chudego sera.Dobrym dodatkiem myły by brokuły gotowane ale niestety nie miałem w domu a musiałem na szybko sobie zrobić obiad.

Sola + dodatki
Białko 21,7
Tłuszcz 9,4
Wegle 3

Gdy dodamy kasze:

B 40,7
T 13,9
W 111

Jak juz pisałem elegancko by było dodać brokuły

Myśle ze danie ok ~~~~~~

Zmieniony przez - vigor11 w dniu 2009-09-18 13:39:11

No risk no fun ... ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4894


Oczywiście:

B ~ 40,7
T ~ 13,9
W ~ 111

Na fotce rybka po połazeniu na niej cebulki.

No risk no fun ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4894
hehe no jakoś tak wyszło ze tej cebuli troche jest

No risk no fun ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Dobra ta sola ? Bo oglądałem zdjęcia tej ryby to mi się zebrało na wymioty :D Ale przepis kozak łatwy i na pewno kiedyś wypróbuję :P
P.S. Też lubię tyle cebuli xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Sola jest smaczna, biale miesko

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4894
j/w
Dobre mięsko jak dla mnie.Mysle ze by ci posmakowała.A po za tym jeśli nie spróbujesz to sie nie przekonasz.

ps: nie ze jestem zwolennikiem cebuli ale jakos w tym daniu mi tak spasowała

No risk no fun ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Zrobiłem sobie to 3 dni temu, ale lekko zmodyfikowałem i jeszcze dodałem do tego jajko :P Dobrze wchodzi ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4894
Opisz jak możesz co i jak zmieniłeś

No risk no fun ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Sola świetna. Jadam dosc czesto.
Przepis tez ujdzie (lubie cebule), ale ser zolty to juz nie dla mnie. Nie szczegolnie przepadam, a juz na pewno nie z rybami

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6026
Wszystko pokolei tak samo jak Ty, tylko zamiast sera dałem jajko - polałem nim poprostu całość i dałem do piekarnika :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron razowy z tuńczykiem by Malinowa

Następny temat

RAZOWA PIZZA Z KURCZAKIEM %-) ^^

WHEY premium