SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryan narozrabiał %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Podaje za userem z forum sherdoga:
"This week we have had 2 reports about his misbehavior.

First I was watching TV and there it was, JJ FIGHTER BEATS UP 3 PEOPLE he beat up 3 people.
Initially I thought it was just another random jj fighter with an atitude problem, but no, it was Ryan Gracie. On the report they showed pics and vid of other gracies and stuff. On the report they said that Ryan was a vale-tudo fighter that used JJ to beat up regular folks on the street.

Now, I don´t know if this other report is about the same event or if it was a second atack this week perfomed by Ryan:

This one was called: RYAN GRACIE ATACKS COPS AFTER BEING ARRESTED
Acording to the cops Ryan was speeding in front of a police station and they pulled him over. Once he stoped he started calling the cop names, he was arrested for disrespecting the oficer (not sure how you call that in the US), once in the PD he tried to run away and when the cops tried to stop him he started to atack them with kicks, punches and headbutts.

One of the cops is in the hospital now.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3485
Dziwne rzeczy to zjada Sapp:
- gazety z artykułami o przeciwnikach
- plakaty przeciwników
- głowy lalek przeciwników
- jakąś trawę czy siano

Ciekawe te suplementy


Sorka ze offtop

"From Netherlands....

Paverrr Nasturrrrrrrrrrrrrra !!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Pobił gliniarza... Zawsze lubiłem Ryan'a.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Zawsze wiedziałem, że Ryan to d****. Jest prostakiem w ringu, jest prostakiem poza ringiem. Podobała mi się tylko ta akcja (o ile jest prawdziwa) z Seagalem - to było przednie ...ale cała reszta to dowody na to, że Ryan ma nie po kolei we łbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
A co było z Seagalem? Bo pierwsze słyszę...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
No właśnie o co chodzi z Seagal'em ? Ryan go pobił ?

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Ja słyszałem co się stało
Seagal i Ryan byli na tym samym przyjęciu. Oczywiście Seagal nie wiedział kim jest Ryan bo to chyba nie były jeszcze czasy świetności Gracie na arenie SW, ale wracając do tematu to Seagal, jak to gwiazdor Hollywood i spec od aikido pokazywał swoje sztuczki gościom imprezy nakłaniając ochotników żeby go atakowali. No wszystko ładnie wyglądało póki nie zjawił się Ryan. Zgłosił się jako chętny i...zajęło mu jakieś 10-15 sekund żeby założyć duszenie Seagalowi. Chyba Seagal później patrzył czy na liście gości nie ma kogoś nazwiskiem Gracie nim znowu chciał szpanować swoimi umiejętnościami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dobre!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Ryan zawsze wydawał mi się bardzo agresywny podobnie jak Ralph. Zasłużył sobie na pakę. A co do tej sytuacji z Seagalem to nigdy nie uważałem aikido za zbyt skuteczne w walce...

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Buehehehe, niedawno mieliśmy podobną sytuację... zdarza się.

O tej hecy z Seagalem nie słyszałem, dobre hrhrhr..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
co Saib też przekopałeś gliniarza?

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24537
Nie, Seagala udusił.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co bym mógł zacząć trenować?

Następny temat

Czubek zaatakował Fedora!

WHEY premium