SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż z krewetkami w sosie pomidorowym

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540


Witam.


Mialem aparat pod reka wiec wrzuce odrazu przepis. Malo warzyw, ale akurat nic innego nie mialem, spokojnie mozna dodac cos jeszcze.


Składniki:

Ryż paraboliczny 125g
Krewetki krolewskie 150g
Pomidor
Cebula
Por
Kukurydza
Czosnek
Koperek
Tabasco
Woda
Przyprawy (pieprz, bazylia, oregano, itp.)

BTW: 30g białka (zwierzece) + 10g białka (roślinne), 100g weglowodanow, 5g tluszczow

Przygotowanie:

Pomidora i cebule tniemy w kostke i gotujemy na malym ogniu dodajac troche wody i mieszajac ok 10min. Dodajemy reszte skladnikow gotujac jeszcze pare min. Na koniec przyprawy, czosnek i ryz. W przypadku gdy krewetki sa surowe dodajemy je troche wczesniej. Smacznego

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-11-10 18:32:21

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
fajnie wyglada chodz srednio owoce morza mi podchodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Moze byc ciekawe, ja krewetek nawet nie probowalem wiec moze sie skusze jak nie to tradycyjnie wrzuce kuraka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
krewetki sa bardzo smaczne, widze ze jeszcze maja ciekawe towarzystwo

najlepsze sa w panierce i w glebokim tluszczu ale najbardziej nie zdrowe hehe, rozkoszowalem sie takimi w pracy...mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
Kuszące ale krewetki dosyć drogie są:P

Ja uwielbiam krewetki z podsmażaną cebulką

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 6774 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50473
Uuumm pysznie. Dziś może sobie wsunę coś z owocami morza. W Tesco było promocja 12 zł za kg mieszanki, to kupiłem... 3 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
ja jadłęm takie cos tylko tak:
ryż, kurczak w kawałkach, sos pomidorowy oraz wołowina w kawałkach plus jakieś warzywa i jest naprawde mocne! smaczek odlot

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Tanio krewetki sa w biedronce. Koktajlowe 4,99zl za 250g a krolewskie 6,20/6,99zl w zaleznosci od dnia za 250g Krolewskie wychodza nawet taniej niz w lidlu, gdzie kosztuja 33zl za 1kg. Oczywiscie obrane.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-10-28 19:46:12

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
W takim rtazie sie przejde do biedronki tesco i lidla

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 16760 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68685
jadlem wczoraj krewetki i małże odważyłem sie i w smaku były ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Jezeli kogos interesuje to bardzo tanio krewetki koktajlowe z mala iloscia glazury mozna kupic w makro. Cena ok 5,5zl za 0,5kg, czyli kg wychodzi taniej niz piersi

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierś w cieście ryżowym.

Wiecej