SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż smażony z dynia by malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517




















Ryż z dynią i kurczakiem

Skladniki:
* 3 woreczki ryzu
* 1 słoik marynowanej dyni
* 300 g. piersi z kurczaka
* oliwa do smażenia
* 2 pory
* 1 cebula
* 1 bulion z kostki
* sól,pieprz,chili,mielona slodka papryka,curry

Szybkie i smaczne danie jednogarnkowe

Ryz ugotowac na sypko.Dynię odsączyc z zalewy.Kurczaka pokroic na kawalki,doprawic i usmażyc na zloty kolor.Por oczyscic i pokroic w cienkie talarki,cebule obrac i pokroic.Por i cebule dodac do kurczaka.Smażyc przez ok. 10 min az por zmieknie.Dodac ryż i dynię.Smazyc ok.5 min. mieszajac.Kostke rosołowa rozpuscic w 1/2 szklanki wrzatku.Wlac przygotowany bulion,doprawic do smaku chili,slodką i ostrą papryką i curry.Gotowac pod przykryciem ok 10 min.

Czas przyrządzania ok.35 min.
Wartosci na 1 porcje(przyjmujac ze jedna porcja to ¼ calosci) :

Kcal: 255
W: 26,7
B: 21,3




Zmieniony przez - Malinowa w dniu 2009-09-01 23:49:09

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 789
za dużo roboty jak na chłopa ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
za duzo roboty? wszystko w jednym garnku zesmazyc dozucic ryz dynie i kukurydze i po robocie ,gora 20-30min razem z myciem naczyn a jakie pyszne;]

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
ja by mi kobita coś takiego robiła to czemu nie. ale teraz kobity mają co innego w głowie niż gotowanie. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ciekawe. Mimo, iz za dynia niezbyt przepadam, to postaram sie cos stworzyc w weekend sog

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za***isty przepis !
nie dawał bym tylko kukurydzy

wrzucasz 1kg piersi i masz obiad na prawie tydzień
wrzucasz do mikrofalówki i jesz bez poświęcania się
na przygotowanie , a często jak przychodzę z pracy
to jestem tak głodny że robiienie żarcia męczy mnie
masakrycznie. a byle gówna nie chcę jeść na obiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 755
Ludzki organizm podobno nie potrafi trawic w pelni kukurydzy i w istocie jest to tylko zapychajacy substytut, ktory nie dostarcza nam zadnych wartosci odzywczych...
Ktos sie do tego odniesie?

To tak troche wciąlem kiedy zobaczylem ta kukurydze, ale calosc wyglada imponujaco...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Wydaje mi sie ze sie raczej trawi ale nie w calosci,z tego co wiem to kukurydza zawiera duzo błonnika i czasem warto jej dodac to potraw.A co do dyni to ta ze sloiczka jest calkiem pycha, smakuje cos ala'brzoskwinia tylko nie jest az tak bardzo slodka,w calosci danie jest naprawde smakowite i co najwazniejsze pora nie smakuje jak rozgotowana z zupy tylko jak podsmazona cebulka no to sie rozpisalam, proboujcie i piszcie jak wyszlo

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wrzucasz 1kg piersi i masz obiad na prawie tydzień


ze co ??
przepis fajny mozesz byc moja zona

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kilogram piersi to 5 kawałków po 200g
czyli 5 dań , czyli 5 obiadów , wpadasz
po robocie wrzucasz na talerz i do mikrofalówki
i przez 5 dni nie *******isz się z robieniem obiadu

przecież ja nie napisałem , że to jedzenie na prawie tydzień
B-50

Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-09-03 00:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no chyba będę musiał stestować




B-50 robi z kilograma na 2 posiłki (czyt. pół dnia)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kotlety rybne

Następny temat

zapiekanka ze szpinakiem

WHEY premium