SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruszają Mistrzostwa Świata Strong Man

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
Ruszają Mistrzostwa Świata Strong Man
Już jutro Mariusza Pudzianowskiego czekają eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Świata Strong Man, które w tym roku odbywają się na Wyspach Bahama. Eliminacje w tym roku będą rogrywane inaczej niż w ubiegłym. Łącznie walczyć będzie tylko 12 zawodników, zaś do finałowej serii dostanie się tylko 6 najlepszych. Tym razem na Mariusza w każdej konkurencji czekać będzie inny zawodnik, z którym będzie rywalizował. "Rozpoczynam od mocnego pojedynku w martwym ciągu z Savickasem. Następnie w spacerze buszmena moim rywalem będzie Girard, w podnoszeniu kul - Minkvitz, w przysiadach - Karlsen, w ciągnięciu tira - anglik Felixa Maraka, w balach - Samuelson, itd. Wiem że będzie dużo ciężej niż rok temu. Mam nadzieję jednak że wejdę do finału a w nim dopiero zacznie się ostra jazda!" - powiedział Mariusz. Organizatorzy przygotowali na eliminacje następujące konkurencje: martwy ciąg na max. (od 270kg do 370kg - na czas), spacer buszmena 30m na czas 420kg, podnoszenie kul (od 120kg do 170kg - na czas), sumo reslin (nowa konkurencja), przeżucanie bali, przysiad na max. (od 270kg do 370kg - na czas), wyciskanie na barki (120kg - na czas na ilość powtórzeń), ciągnięcie tira, konkurencja wiązana (bieg z kotwicą 20m i ciągnięcie łańcucha 20m - na czas), walizki (bieg na czas
Źródło: pudzian.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Ja tez uwazam ze Mariusz mial dobry sezon - nie dominowal juz tak jak dawniej, ale to ciagle czolowy strongman swiata ... Jesli dopisze mu szczescie i starczy motywacji ,to mysle ,ze w przyszlosci znow zobaczymy go na najwyzszym stopniu WSM - poki co superseria - trzymajmy kciuki za niego, niech wie ze nadal go popieramy

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7709
Są już nawet pierwsze zdjęcia:
http://www.pudzian.pl./galeria39.php# 

"Wszystko robiłem całą parą,
I zawsze z młodą, nigdy ze starą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3153
Podobno po pierwszym dniu elminacji Dominator DOMINUJEEE!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7709
Nowości!
24.09.2004
3 zwycięstwa Pudziana
Mariusz Pudzianowski udanie rozpoczął eliminacje do Mistrzostw Świata na Bahama. W pierwszej konkurencji (martwy ciąg na maszynie) w rywalizacji z jednym z najgroźniejszych rywali - Savickasem odniósł pierwsze tego dnia zwycięstwo zaliczając ciężar 365kg. "Zaczynaliśmy od 270kg. Maksymalnie można było dźwignąć 370kg. Savickas skończył na 355kg. Za zwycięstwo w konkurencji otrzymałem jeden punkt plus dodatkowy punkcik za wygraną w parze."
W spacerze Buszmena Mariusz za rywala miał Hugo Girarda. Organizatorzy przygotowali platformę z postawionymi na niej motocyklami o łącznej wadze 420kg. Konkurencja rozgrywana była na odcinku 35m. Maksymalny czas przeznaczony do ukończenia jej wynosiło 75 sekund. Mariusz poradził sobie z nią w 20 sekund!!! Za zwycięstwo w konkurencji i wycięstwo w parze Pudzian otrzymał znowu po jednym punkcie.
Trzecią ostatnią konkurencją tego dnia było podnoszenie kul. Tym razem Mariusz rywalizował z Mikvitzem i po raz trzeci tego dnia odniósł zasłużone zwycięstwo. Podobnie jak w dwóch pierwszych konkurencjach i tym razem otrzymał punkty za zwycięstwo w konkurencji i zwycięstwo w parze. "Po pierwszym dniu objąłem już prowadzenie z przewagą 3 punktów. Dzisiaj czekają mnie kolejne konkurencje. Jedna z nich jest dla nas wszystkich wielką niewiadomą bo "sumo resling" jest po raz pierwszy na zawodach. Ja nie mam zamiaru zwalniać tempa. Pozdrawiam Was wszystkich i trzymajcie za mnie kciuki" - przekazał Pudzian

"Wszystko robiłem całą parą,
I zawsze z młodą, nigdy ze starą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7709
I najnowsze zdjęcia:
http://www.pudzian.pl./galeria40.php# 

"Wszystko robiłem całą parą,
I zawsze z młodą, nigdy ze starą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Kto jest i ile waże itd?

Nie moge znalsć oficjalnej strony WSM

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3505
Mistrzostwa swiata przerwane z powodu HURAGANU!!! (nie wiadomo do kiedy)
źródło: www.pudzian.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ciekawe że wszystkie media wiedza kto to Pudzian, zapraszaja go, ale jak sa mistrzostwa świata to nigdzie nie ma info o tym.
W TV posucha, w necie też. Własciwie oprócz stron sportowych to tylko
http://www.start24.pl

(link graficzny na głównej)
to tylko zauwazyło że sa mistrzostwa teraz.

Tyle kibiców wali w polsce na zawody, a nikt nie raczy tego zauwazyć?
Pewno że wazniejsze sa mecze gdzie przychodzi 300 osób :)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Huragan no niezle tam sie dzieje
jak to dlaczego sie nie interesuja glownym powodem sa pewnie pieniadze transmisja z bahama z codziennych eleminacji napewno troche by kosztowala. Wyslanie korespondenta tez. Dobrze i tak ze TVN robi relacje z calych zawodow, oczywiscie wolal bym tez ogladac relacje z kazdego dnia zawodow no ale..... co nam zostaje!!

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
26.09.2004
Kontynuacja zawodów
Najprawdopodobniej już dziś kontynuowane będą Mistrzostwa Świata Strong Man. W związku z koniecznością przerwania zawodów nastąpiła zmiana kolejności rozgrywania poszczególnych konkurencji. Organizatorzy zdecydowali się na przeprowadzenie w dniu dzisiejszym 3 konkurencji: wyciskania na barki (120kg) na ilość powtórzeń w czasie 60 sekund, zegaru oraz zapasów. "Wyciskanie na barki próbowałem już podczas zapoznania ze sprzętem. Szyna jest podobna do tej ze spaceru buszmena. Nie jest to dla mnie zbyt duży ciężar ale jest troszkę problem z balansem ciała. Nie obawiam się jednak nikogo wśród rywali a w bezpośrednim pojedynku dostałem Tomiego Lotte z Finlandii. Zegaru również się nie obawiam. Wszyscy znacie moje możliwości w tej konkurencji a do pojedynku dostałem Anglika Rolinsona. Jest to taki mały grubasek ale może być groźny bo w kulach pokonał Karlsena. Na koniec dnia trudno przewidzieć co będzie się działo. Zapasy są rozgrywane dopiero po raz pierwszy. Na szczęście dostałem w niej za rywala Virastuyka więc dodatkowo mobilizować mnie nie trzeba" - powiedział Mariusz.


Żródło www.pudzian.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
disiaj pudzin wygral zegar z rolinnsonem angli 3 kolecka a rolinnsonn poltora , barki z tomi lotta po 9 powtorzen ale pudzian mial lepszy czas i zdobyl punkt wiecej ,ale przegral sumo z vasylem virstyuk wlka pudziana byla ostra powiem wam pierwszy raz widzialem pudziana jak walczyl sam n sam zkims fotki bed jutro tzn dzisiaj u pudzian n stronie ja wrzuce swoje jk wruce do usa z baham mm tez ciekwe to tyle jutro nstepny dzian ns czeka szczegulnie pudziana

BEZ MASY NIEMA KLASY

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Świata Par - Fotorelacja

Następny temat

Male pytanko?

WHEY premium