SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque v2.0

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Przemilczę temat

19.06
Taki tam zwyczajny dzień, nawet nie ma zbytnio co opisywać. Apetytu jakoś specjalnie nie ma, ale jak widać objętościowo sporo jakoś tego wychodzi, więc może dlatego. Nie chce mi się po prostu jeść (trochę się to chyba wiąże z moim nostalgicznym nastrojem... ale mimo to walczę dalej, staram się myśleć na bieżąco)

Wstawiłam bulion, będą galaretki z kurczakiem, o

Dieta:
1. Omlet marchewkowy, melon


2. "Sernik" na zimno z białkiem, z galaretką herbacianą


3. Wątróbka, kasza, kalafior


4. Tagliatelle z cukinii + sos pomidorowy z cukinią, kalafiorem, kurczakiem (dużo przypraw, ostre)


Trening:
DNT
Suplementacja:
Omega 3 (musze kupić kompleks witamin)



Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-06-19 19:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7
Stary ale jary, zobacz jak śmiga sportowiec po 10km wiek nie ma znaczenia, liczy się stan ducha


Skelque
Przemilczę temat






choć naturalnie zgadzam się z opinią Pana Remka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Ten sernik taki biały.. myślałam, że to talerz w kształcie serca i szukałam kawałka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
PrzyRemkuj mi jeszcze raz i posypią się bany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
I co narobiliście? Teraz Tomek się na mnie obraził i już nic nie pisze w dzienniku :c

20.06
Pochwalę się, że dzisiaj zdałam egzamin. Ale trzymajcie kciuki nadal, bo to nie koniec jeszcze sesji.

Dieta:
1. Omlet marchewkowo-rabarbarowy, melon


2. Sałatka z groszkiem, tuńczykiem, pomidorami z puszki + dużo przypraw


Lody kalafiorowe! Stęskniłam się ^^


3. Szpinak z mozzarellą i piersią z indyka + sos sojowy (ogólnie taka "azjatycka" wersja)


4. Galaretka z kurczakiem, kapusta kiszona


Trening:
DNT

Suplementacja:
Omega 3, wit. C

Pozdro dla podglądaczy



Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-06-20 19:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Gratulacje :)

Też już robię zapasa kalafiora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skelque
I co narobiliście? Teraz Tomek się na mnie obraził i już nic nie pisze w dzienniku :c



on jest wrażliwy ale przejdzie mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Gratki i trzymamy dalej kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
21.06
Jakoś bez apetytu nadal, chyba przeżywam te sesje, bo w ogóle nie chce mi się jeść. Ale jem, no bo trzeba mieć siłę. Z dwojga złego chyba lepiej tak, niż gdybym wsuwała wszystko co nie ucieka na drzewo.

W ogóle muszę Wam powiedzieć, że przez ten rok wiele się nauczyłam apropo... uczenia się, nigdy w życiu nie przyswoiłam tyle wiedzy. Super uczucie, mam wrażenie, że pojemność mózgu mocno się zwiększyła + dużo prościej mi się skupia i pracuje, nie mówiąc o lepszej pamięci i takiej "łatwości" w nauce.

Dieta:
1. Omlet marchewkowo-rabarbarowy, melon


2. Po treningowo: mrożony truskawkowy teletubisowy krem , truskawkowy pudding białkowy + jaglane ekspandowane




3. Gulasz z indyka, z cukinią, pieczarkami i cebulą


4. Galaretka z kurczakiem, sałata z musztardą


Trening:
1. Negatywne podciąganie - muszę wolniej się opuszczać, bo tak troszku na odwal się to zrobiłam
3x6 sama

2. Przysiady ze sztangą
2x6x35 4x40kg

3. Wyciskanie sztangi leżąc
3x6x30kg

4. Martwy ciąg na prostych nogach - zrobiłam rumuna z hantlami
3x8xpo12,5kg

5. Wznosy boczne hantlami
4x12x2,5kg

Suplementacja:
Omega 3, wapń, witamina c

Buziole.


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2017-06-21 20:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886916
Nie no Barbara! Omlety to Ci klasa wychodzą :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej