SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rusałka na siłowni - DT Skelque (foto str.105)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie lubisz owoców, czy jest jakiś inny powód, dla którego nie widzę ich w źródłach węgli, na jakich się będziesz opierać?


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-10-12 17:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Och, nie uwzględniłam ich na tej liście, rzeczywiście. Mimo to b. lubie owoce i są one obecne w mojej codziennej diecie - czy to do owsianki, czy w formie potreningowego banana :>.

Bardzo dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Poniedziałki są najcięższe, na zajęciach aż do 21...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
12 października

Poniedziałki tak jak pisałam wyżej - są najbardziej pracowitym dla mojej osoby dniem tygodnia, zajęcia od 8 aż do 21, niemalże jednym ciągiem. Na siłowni w związku z tym zjawiam się o 5 rano, nie jest to jakaś nowość, dwie szkoły "wymuszają" niejako na mnie taki tryb życia a nie inny. Poranne wstawanie na szczęście nie sprawia mi problemów. :)

Dla ciekawskich: poniżej graficzna analiza fugi z jednych z zajęć w szkole muzycznej, dostałam 5 (do tego był jeszcze opis słowny).



No, ale przechodzimy do sedna sprawy.



Płyny: duuuużo wody - ponad 3l, herbata, kawa z odrobiną mleka.



Posiłek I:


Po treningu:


Posiłek III:


Posiłek IV:


Posiłek V:


To warzywo, które jadłam to taka odmiana kalafiora - romanesco. Smakuje podobnie jak zwyczajny kalafior, za to wygląda bardziej… intrygująco?

Posiłek VI:




Dzisiaj poznawałam nieco swój nowy plan. Są ćwiczenia, z którymi jeszcze nie miałam przyjemności. Obciążenie małe, mimo to czuję głównie plecy, zobaczymy jak będzie jutro, po wstaniu. :)

1. Wyciskanie na ławce w leżeniu skos dodatni - tutaj to było dla mnie nowością
10xs 10xs 10xs 10xs
2. Wyciskanie sztangielkami na ławce skośnej
10x7kg 10x7kg 10x7kg 10x7kg
3. Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
12x10kg 12x15kg 10x20kg 10x20kg
4. Rack chins - zmuszona byłam ułatwić sobie nieco sprawę (ławkę miałam pod kolanami), inaczej nie dawało rady
6 6 6 6
5. Wyciskanie sztangielek w siadzie
10x6kg 10x7kg 10x7kg
6. Uginanie ramion ze sztangą
6x15kg 6x15kg 8x10kg
7. Wyciskanie sztangi w docisku - również coś nowego dla mnie, do tego ćwiczenia miałam najwięcej wątpliwości jeśli chodzi o prawidłowe wykonanie, muszę popracować nad techniką
10xs 10xs 10xs 10xs

*s - sama sztanga

Trening dzisiejszy bardzo mi odpowiada, nic tylko cisnąć dalej.



Suplementacja standardowo - 5g kreatyny, 5g glutaminy i BCAA przed, taki sam zestaw po treningu + wit. C.
Po za tym: witaminy Bodymax, żelazo, omega 3 z olimpu, wit. D3.
Wydaję mi się, że to od kreatyny mnie tak strasznie suszy, nie mogę zaspokoić pragnienia - stąd tyle wody dzisiaj.

Pozdrawiam, życzę wszystkim miłej nocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Julka Cię polubi pewnie za szkołę muzyczną :D

Trening pasuje więc się ciesze :)

Powoli do przodu jedziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
3l wody to jeszcze nie tak dużo więc spokojnie :) ja piję 5-6l dziennie i pilnym więcej ale nie chce nocy tracić na sii... Xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
jak przeczytalem opis fugi, to myslalem, ze jestes na jakims technicznym kierunku
dobrze ze napisales, ze o muzyke chodzi hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
popuri
Julka Cię polubi pewnie za szkołę muzyczną :D



Potwierdzam
Wiem co czujesz, sama przez to przechodzę. Na czym grasz? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Fortepian, II stopień, jestem tegoroczną dyplomantką. :) A Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
.


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2015-10-13 06:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
powodzenia. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan pytanie

Następny temat

Domowe obciążenie

WHEY premium