SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby w Rzeszowie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Witam!
Czy znalazłby się ktoś chętny do trenowania rugby w Rzeszowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 786
Są te treningi ? Ja chciałbym trenowac, a nie byc trenerem.

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
Sprawa jest taka, że jeden kolega z Jasła, który gra w lidze w Lublinie zaproponował pomoc. Jako że gra mógłby być grającym trenerem, ale najpierw trzeba mieć przynajmniej 14 osób do rugby 7-osobowego, nie mówiąc już o normalnym.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 786
Jak coś by sie miało rozkręcic na poważnie to ja sie pisze, wiec daj znac.

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11323
Dostałeś ostatnio meila Trzeba tylko wytyczyć miejsce ( boisko , date, godzine ) Zrobić kilka prostych plakatów i rozmieścić w kilku miejscach w mieście. Nie wierze ze na takie organizacyjne spotkanie by nikt nie przyszedł

Zmieniony przez - eLGo w dniu 2009-06-05 17:41:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
A co byście powiedzieli na wyjazd do Jasła na trening?
Mógłbym zabrać ze trzech do swojej bryki i pojechalibyśmy poznać podstawy ćwicząc z kadetami :)

Treningi są w czwartki i w soboty.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 786
Odezwij sie od mnie na gadu 3097453, albo maila [email protected]

Zmieniony przez - TrueJerk w dniu 2009-06-09 11:53:55

Carpe diem!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
elo ziomki ja bym mugł zagrać w rugby ale na powaznie ja teraz przebywam za grania dokładnie we włoszech i gram tutaj i jestem 2 krotnym mistrzem włoch ale za nie długo wracam i chce dziesz zagrac moze isc na resovie i poprosic zeby zrobili drużyne rugby!!!!! dajcie znać jak coś nr gg 6051764!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
jak cos to na naszej klasie mnie znajdziecie jako grzegorz palys/Rzeszów/benevento
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam, jestem wielkim fanem tego sportu i moim marzeniem jest gra w rugby na powaznie, z tego co widze w Rzeszowie znalazlo by sie sporo chetnych do grania w rugby, jednak moim zdaniem nalezy to lepiej rozglosic, poniewaz to forum nie jest czytane przez wiele osob, nalezaloby ustalic konkretny termin i miejsce i oglosic to w postaci plakatow tak jak pisal kolega wyzej, nalezaloby zwerbowac kogos kto gra lub gral w ta dyscypline i sie na tym zna. jako ze nie mieszkam w rzesz na stale nie jestem w stanie tego wszystkiego zorganizowac, jesli bylby odzew osob ktore wypowiadaly sie juz na tym forum moglbym zrobic np. jakies amatorskie plakaty, od polowy wrzesnia bylbym juz w rzeszowie i mozna by dzialac dalej. poniewaz aby cos zrobic nie wystarcza checi potrzebne jest dzialanie do ktorego zaczecam wszystkich zainteresowanych, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
jest zainteresowany w tych treningach . Trenowal rugby 4 lata. Jestem fanatem tego rodzaju sportu . Moj numer 880927643
albo e-mail [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani dobry sport extreme(najlepiej dolnyslask)

Następny temat

Tani pulsometr - jak działa?

WHEY premium