SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwijana lista stron

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Kiedyś na dole każdej strony była opcja IDŹ DO STRONY, gdzie z rozwijanej listy można było wybrać interesującą nas stronę. Teraz tego nie ma i trzeba klikać strony po kolei. Jeśli temat ma 1000 stron a ja chcę przejść konkretnie do 253 muszę kliknąć w najlepszym wypadku kilkadziesiąt razy. Za duży luksus był i to już tak zostanie czy chwilowy błąd? Bo na innych forach możesz wybrac stronę tematu jaką chcesz odwiedzić, bądź klikając w pozycję z rozwijanej listy bądź wpisując numer tej strony ręcznie. Tak jak na Animalu czy BF

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Masz opcje "wybierz strone"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
j/w - co prawda nie tak dawno opcja zmieniła lekko miejscówkę więc może przeglądarka korzysta ze starej pamięci podręcznej, spróbuj ctrl+F5 i powinny być ok, ewentualnie sprawdź na innej przeglądarce lub sprzęcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Ani na innej przeglądarce, ani po odświeżeniu, nie mam opcji wyboru. Lipa, sprawdzę na innym kompie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Ani na innym kompie (w pracy-Dell na Linuxie, o ile to pomoże), ani na innej przeglądarce. Szukałem przez ctrl+F bo może ślepy jestem i tego nie znalazłem gdzieś w kąciku strony. Po prostu za cholerę nie mam opcji rozwijanych stron ;) Lipa. jest jakiś sposób żeby to w kodzie strony znaleźć, sprawdzić czy ja to w ogóle mam?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522625
napisz do szefa IT (Pawła) przez formularz: https://www.sfd.pl/kontakt

albo bezpośrednio: [email protected] lub [email protected]
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ten sam temat
www.sfd.pl/Służba_przygotowawcza,_testy_psychologiczne_do_wojska.-t975315.html
1 bez zalogowania
2 z zalogowaniem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
Mam ten sam problem, także zalogowany, nie działa ani na kompie w firefoxie, chromie, operze a także na mobilnej wersji IE w lumi, jakiś pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
pisz do IT bezpośrednio,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Proszę napisać do [email protected] lub [email protected] wiadomość, która zawiera,
a) Print screen z sytuacji, która zaistniała (np. narzędziem "Wycinanie"),
b) Opis sytuacji
c) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/
d) Przeglądarka internetowa z jakiej się korzysta, najlepiej dokładna jej wersja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z profilem na potreningu.pl

Następny temat

Zmiana nicku

WHEY premium