sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

Rozwijana lista stron

Wysłana -
Kiedyś na dole każdej strony była opcja IDŹ DO STRONY, gdzie z rozwijanej listy można było wybrać interesującą nas stronę. Teraz tego nie ma i trzeba klikać strony po kolei. Jeśli temat ma 1000 stron a ja chcę przejść konkretnie do 253 muszę kliknąć w najlepszym wypadku kilkadziesiąt razy. Za duży luksus był i to już tak zostanie czy chwilowy błąd? Bo na innych forach możesz wybrac stronę tematu jaką chcesz odwiedzić, bądź klikając w pozycję z rozwijanej listy bądź wpisując numer tej strony ręcznie. Tak jak na Animalu czy BF

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Masz opcje "wybierz strone"

Wysłana -
j/w - co prawda nie tak dawno opcja zmieniła lekko miejscówkę więc może przeglądarka korzysta ze starej pamięci podręcznej, spróbuj ctrl+F5 i powinny być ok, ewentualnie sprawdź na innej przeglądarce lub sprzęcie
Wysłana -
Ani na innej przeglądarce, ani po odświeżeniu, nie mam opcji wyboru. Lipa, sprawdzę na innym kompie
Wysłana -
Ani na innym kompie (w pracy-Dell na Linuxie, o ile to pomoże), ani na innej przeglądarce. Szukałem przez ctrl+F bo może ślepy jestem i tego nie znalazłem gdzieś w kąciku strony. Po prostu za cholerę nie mam opcji rozwijanych stron ;) Lipa. jest jakiś sposób żeby to w kodzie strony znaleźć, sprawdzić czy ja to w ogóle mam?
Wysłana -
napisz do szefa IT (Pawła) przez formularz: http://www.sfd.pl/kontakt

albo bezpośrednio: work@sfd.pl lub pawel.hordynski@sfd.pl
Wysłana -
ten sam temat
www.sfd.pl/Służba_przygotowawcza,_testy_psychologiczne_do_wojska.-t975315.html
1 bez zalogowania
2 z zalogowaniem

Wysłana -
Mam ten sam problem, także zalogowany, nie działa ani na kompie w firefoxie, chromie, operze a także na mobilnej wersji IE w lumi, jakiś pomysł?
Wysłana -
pisz do IT bezpośrednio,
Wysłana -
Proszę napisać do it@sfd.pl lub work@sfd.pl wiadomość, która zawiera,
a) Print screen z sytuacji, która zaistniała (np. narzędziem "Wycinanie"),
b) Opis sytuacji
c) Adres IP z jakiego się łączy klient sprawdzić go można na : http://whatismyip.org/
d) Przeglądarka internetowa z jakiej się korzysta, najlepiej dokładna jej wersja
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź