SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwalony łuk brwiowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 410
Witam , dokładnie w czwartek odnioslem poważną kontuzje a dokładnie rozwalil mi się łuk brwiowy , pojechalem do szpitala , a tam dali mi specjalny plaster ze dzięki niemu się zagoi itp... Przez przypadek plaster Mi się oderwał i teraz takie pytnie : czy bez tego plastra mi sie rana zagoi czy jednak zostanie taka , zalaczam dodatkowo zdj przed szpitalem i jak juz plaster się oderwał , raczej nie będzie trudno zauważyć ktore zdj jest tym zdjęciem przed szpiatalem a które po ;) ,Pozdrawiam .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 410
Drugie zdj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Stary, jedź na SOR i niech Ci to zszyją bo długie i głębokie rozcięcie, powiedz że Ci coś na łeb spadło to nie będziesz musiał czekać godzinami w kolejce. I daj sobie spokój z jakimś SPECJALNYM PLASTREM, dali Ci na 90% normalny opatrunek, kup sobie jakiś plaster w aptece, przylep i też Ci się zrośnie. Tylko że zszyte zrośnie się szybciej, bo szew zbiera brzegi rany przez co przyspiesza zrastanie. Bez szwu też Ci się zrośnie, ale daj jakiś opatrunek/plaster i nie łaź z taką raną bo to niebezpieczne (zakażenie itd).
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Powiedz, żeś się uderzył w szafkę czy coś. Jak powiesz, że to z walki to mogą krzywo patrzeć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 410
Dzięki wielkie :D a bez szycia szybko się zagoi? Niechce blizny po tym :/ , a chce szybko wrócić do Boksu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Blizny, to symbol wojowników. Świadczą one o przeżytych wojnach i bitwach. Posiadanie blizny to powód do dumy.
5

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
A jak cię zgwałci goryl to pokazuj wszystkim blizny na odbycie jako "symbol wojownika"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Propolisem DDDDx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Mnie również takimi plastrami ratowali i jakoś się tam zagoiło :)
3

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Myślę, że jednak szew będzie najlepszy. Prawdopodobnie przy plastrach blizna też będzie, a gojenie zajmie o wiele dłuższy czas. Ewentualnie jest jeszcze druga sprawa - zdjęcie troszkę wyolbrzymia problem i w szpitalu widzieli to na żywo i faktycznie lepszym wyjściem jest tu plaster - w takim wypadku skocz i zapytaj w jakimś ośrodku POZ o takie plastry.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 410
Dzięki wszystkim za komentarze! ja jeszcze przejde się najwyżej i spytam o ten plaster i czy lepiej byłoby zszywac!
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening sztuk walki

Następny temat

Droga do służby przygotowawczej - Jak złożyć dokumenty - Testy psychologiczne -

Wiecej