SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozterki pocztkujacego.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
WitamOd wrzesnia planuje sie zapisac na jakas sztuke walki ale wciaz nie wiem co to powinno byc, w zwiazku z czym mam kilka pytan (moze niektore sa glupie ale w koncu nie jestem znawca tematu):
1. Czy braziliana ju-jitsu to to samo co ju-jitsu?
2. Nie wiem czy bede mogl poswiecic sie jakiejs sztuce walki wiecej niz rok ze wzgledu na prawdopodobny wyjazd, wiec powiedzcie czego najlepiej uczyc sie jesli mam tylko rok (ponoc po roku bjj mozna juz niezle wymiatac).
3. Czy mozna gdzies sprawdzic w necie czy funkcjonuje w moim miescie sekcja bjj,judo lub zapasow?

Pozdrawiam.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
1.Nie
2.Bjj

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4424 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. nie
2. Bjj, sambo, estokada
3. tak - archiwum SFD, wyszukiwarki.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Dzieki za odpowiedzi, jednak chcialbym wiedziec (choc wiem ze to zalezy od indywidualnych uwarunkowan i w ogole) czy po roku cwiczen BJJ moge spokojnie isc po ulicy, bez obawy ze zniszczy mnie ktos szybki ale nie znajacy zadnej sztuki walki?

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
rok czasu to bardzo malo czasu, takiej pewnosci nie masz

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
po roku Bjj ,masz w takiej sutuacji wieksze szanse, niz bys nic nie cwiczyl.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Ogladalem dzisiaj walki Royca Gracie i zauwazylem,ze niemal kazda akcje rozpoczyna markowanym kopnieciem, po czym sprowadza przeciwnika do parteru by zalozyc chwyt konczacy. Czy takie tarzanie sie po np. ulicy rzeczywiscie znajduje zastosowanie w realnej walce (dziwie sie,ze ani razu nie dostal np.kolanem w glowe podczas tak niskiego schodzenia). Aha, no i nie wiecie czy jest jakis program dostepny w Polsce, gdzie mozna ogladac zawody UFC (ja mialem sciagane z netu).
Pozdrawiam.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
wejscie w nogi to 1 rzecz jakiej sie uczy bjj
w Polsce nie ma tv gdzie jest nadawane UFC, ktos pisal ze mozna sciagnac dekoder z zagranicy za (chyba) 2 tys.

Dragon Ball Z jiu-jitsu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody Bjj w Gdansku

Następny temat

Teakwondo a Krav Maga

WHEY premium