SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozterki moralne co do treningu...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Was serdecznie.

Mam dylemat: trenuje 6 dni w tygodniu. Z tym, ze podzielilem sobie trening nastepujaco:
pon, wtorek - trening kulturystyczny
sroda - skakanka 200 powtorzen, bieg 400m razem po 5 razy), worek bokserski, dwa mile cwiczonka na brzuszek, przedramie
czwartek, piatek - trening kulturystyczny
sobota -to samo co w srode

Nie wiem czy tak mozna? Tzn wiem ze nnie nalezy przesadzac z treningami, ale chcialbym oprocz odpowiedniej sylwetki miec rowniez nienaganna kondycje. Nie trenuje nog w czasie treningu kulturystycznego. Slyszalem, ze bieganie spala miesnie, wiec jest to efekt w sumie nieporzadany. Pewnie chodzi o bieganie w wielkiej ilosci... :) Prosze o opinie. Wydaje mi sie ze tak rozlozony trening moze byc... czyz nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jaki jest cel główny?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cel glowny - powiem tak - wyrobienie sobie kondycji bez uszczerbku dla miesni. Mysle ze te dwa dni treningu aeroboego to nie duzo, wiec nie powinno zaszkodzic. Chcialbym dalej sie rozwijac fizycznie (rozwoj miesni, pich przyrost) oraz wyrobic sobie kondycje (stad te dwa dni treningu aerobowego).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1.Opisz dokładnie co robisz w dni kulturystyczne.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniedzialek - klatka piersiowa, triceps, biceps.
Wtorek - barki, plecy, brzusio.

Czwartek - to co w pon.
Piatek - to co we wtorek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A konkretniej?

Poza tym z tego, co piszesz wynika, że przez 6 kolejnych dni katujesz stawy barkowe....To kiepski plan

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2133
a gdzie masz nogi??

robisz wszystko 2x w tygodniu??
ja bym to rozłożył na 4 dni

www.pajacyk.pl
chętnie przyjmę sogi :]
początkujący na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie katuje stawow barkowych przez 6 dni w tygodniu - mam rozsadek Dzieki za uwagi ale odbieglismy nieco od tematu. Zadalem proste pytanie: czy dwa treningi aerobowe moga zaszkodzic miesniom (nadmiernie je spalajac). Osobiscie mi sie wydaje ze nie (tzn takie terningi takiego stopnia jak napisalem). Nie bylem jednak pewny dlatego zwrocilem sie do Was o pomoc. To wsio. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
JAK TO NIE KATUJESZ 6 X TYG.

Poniedzialek - klatka piersiowa, triceps, biceps.
Wtorek - barki, plecy, brzusio.

I TAK 2 X .

DO TEGO WOREK.

Nie polecam, bo zajedziesz stawy barkowe...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"CYKLICZNOŚĆ II" GRUPA III CYKL II str.7 i 8

Następny temat

Gęstość mięśni

WHEY premium