SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roztępy, ale inaczej:-))

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Dobra chodzi o roztępy Spokój wiem, wiem, już chcecie mnie wysłać do wyszukiwarki, ale tu chodzi o inny temat roztępów A zaiste przez co one powstają, jak im zapobiegać, czybiorą jakieś fitaminy, czy używająć jakiś balsamów do ciała, można się uchronić przed roztępami???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Jagodka przyznam Ci racje. Choc i tak trzeba sobie zdawac sobie sprawe z tego, ze przy samym chudnieciu dzieje sie to niezwykle rzadko i jak wycztalam jest spowodowane mala iloscia cynku we krwi. Przed chwilka znalazlam fajny artykul o rozstepach. I ciekawa informacje. Mianowicie, ze powstawaniu rozstepow sprzyja duza ilosc kortyzolu we krwi..a tu sie o nim tyle mowi. :) Jak rowniez czynnikiem sprzyjaajacym jest zazywanie sterydow.
Sami przeczytajcie, polecam kazdemu. :) http://www.wizaz.pl/basia_rozstepy.php 

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
https://www.sfd.pl/temat131700/  patrz na ten post

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
ehhh no mówię, ze ja chcę się dowiedzieć, dlaczego one powstają, a nie jak JUŻ Z NIMI walczyc, bo to to wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak naprawde do konca nie ustrzerzesz sie od rozstepow.. mozesz uzywac kalogenu ktory poprawia wyglad skory i zmniejsza zmarszczki , wygladza blizny oraz nawilza i ujedrnia skore itd wiec mozliwe ze troche pomoze.. pozatym mozesz uzywac roznych oliwek ktore dobrze natluszczaja skore, dzieki ktorym skora gdy sie rozciaga ( przy wiekszym przyroscie masy albo przy spadku masy ) nie bedzie to gwaltowne i mozliwe ze nie powstana rozstepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7804
Rozstępy się pojawiają jak człowiek za szybko rośnie (w szerz lub w zdłuż) i skóra nie nadąża się rozciągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A można to cofnąć??? Się znacyz, ktośma nadwage i zrobiły mu sie roztępy, chudnie " prawidłowo " 15 kg, czy roztępy się zniwelują, czy zostaną???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
misiaczek7 pozdro z Ełku

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po schudnieciu rozstepy niestety zostaja. Zreszta czesto tworza sie wlasnie przy chudnieciu.
A jak im zapobiegac. Przybierac na wadze i chudnac powoli, nawilzac skore od zewnatrz balsamami (kremami itp) i od wewnatrz pijac odpowiednio duzo. Nie wysuszac skory nadmiernym opalaniem. Odzywiac sie dobrze z odpowiednia iloscia bialka, witamin i mikroelementow. Choc czesto, mimo zachowania tego wszystkiego i tak nie da sie uniknac rozstepow. Odpowiadaja za nie glownie sklonnosci genetyczne. Jeden moze rozrosnac sie blyskawicznie i nie miec ani jednego, a drugi przybrac tylko troche i miec ich sporo. Choc dla pocieszenia powiem, ze czesciej dotykaja one plci pieknej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
jagodka to ja chyba jestem plec peikna

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie tak

Napisalam "czesciej", a nie "tylko" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 384 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1956
Jagodka, a ja bym nie powiedziala, ze rozstepy tworza sie po chudnieciu. Jak sie schudnie to po prostu staja sie bardziej widoczne bo skory jest za duzo. Tworza sie tylko i wylacznie kiedy skora sie rozciaga (tyje sie badz rosnie). A jesli chodzi o likwidowanie - poniewaz mam duze rozstepy na brzuchu nie licze, ze jakis kosmetyk je zlikwiduje (moze za 200 lat cos wymysla), dzwonilam niedawno do chirurga plastycznego. Powiedzial mi, ze operacyjnie w zasadzie tez nie da sie ich usunac. Ew. moze naciagnac skore przez co stana sie mniej widoczne.
Straszne sa te rozspety.:( Moze przeszczep skory by pomogl, nie?
Co najciekawesze jak bylam w ciazy to wlasnie brzuch smarowalam preparatami antyrozstepowymi a pojawily sie. :( Piersi tylko nawilzalam balsamami i mimo, ze prawidziwe z nich byly balony roztseptow nie ma a i nawet sa jedrne. Fajne jak po 2 ciazach i wahaniach wagi. Uff..i dzieki Bogu..
Pozdrawiam

ewel
--
marudzę na temat naturalnej pielęgnacji ciała

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rewolucje...:(

Następny temat

SOLARIUM i PIEGI

WHEY premium