SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstepy - prosze o pomoc!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
Mam 14 lat, 173cm wzrostu, waze 65kg, kiedys cwiczylem gdzies ze 3 miechy, ale teraz z powodu "rozpadniecia" naszej silki mam przerwe ale zaczalem od tego poczatku stycznia cwiczyc w domu. Ale przjdzmy do mojego problemu: Pewnego dnia moja mama zauwazyla na moich plecach rozstepy. Poszedlem z tym do lekarza. Lekarz dokladnie to opbejrzal i zbadal mnie. Wspomnialem lekarzowi ze intensywnie cwiczylem na silowni. I lekarz natychmiast sie powiedzial ze BIORE STERYDY. Ja wysmialem go. Powiedzial ze mam bardzo dobrze rozbudowane rece, i te rozstepy - typowa objawa zazywania steryd. Przysiegalem lekarzowi caly czas ze nic nie biore!!! A ona swoje - juz byla przekonana ze biore i powiedziala zebym nie klamal i przyznal sie. Mialem przeprowadzone badania cisnienie, EKG. Teraz czekam na wyniki badan krwi i moczu. WIEC NIE WIEM O CZEGO TE ROZSTEPY NA PLECACH MOGA BYC?? MOZE OD DOJRZEWANIA? ALE MOJA MAMA TWIERDZI ZE W TAKIMK MIEJSCU NIE MOGLYBY POJAWIC SIE ROZSTEPY PRZY DOJRZEWANIU. WIEC PROSZE O POMOC. OD CZEGO TO MOZE BYC, KIEDY JA NIC NIE BIORE!!! SORY ZE TAK DUZO NAPISALEM. Z GORY BARDZO DZIEKUJE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Normalne to wszystko. Poczekaj na badania moczu i krwi to im wszystkim udowodnisz, że jesteś czysty. rozstępy to od razy koksiarz...Trzeba w końcu zkończyć z tym mitem

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
A jak wyniki beda negatywne?? To wtedy jeszcze bardziej lekarz mi nie bedzie wierzyl ze nic nie biore, a moja mama straci do mnie zaufanie :P
Ale jak nic nie biore to chyba wyniki musza byc pozytywne?? I wtedy udowodnie ze naprawde nic nie biore. Dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wybacz - ale ten lekarz to pedał.

twoja mama zapewne tez ma rozstpey w okolicy hm "bikini" po tym jak nosila cie w brzuszki troszke przytła. -- tez brala sterdy?
wiele dziewczyn ma rozstpeny na biodrach - zaobserwowac latwo bo czesto nosza za krtokie koszulki.

ROZSTEP powstaje w wynikuy pekniecia skory, ktora nie zdazyla sie naciagnac- spowodowane moze byc , szybkim przyrostem tk miesniowej badz tlszuczwoej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Lub szybkim przyrostem brzucha spowodowanym ciążą

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1474
Wielkie dzieki za pomoc ;) Juz po wynikach - wyszly pozytywnie. I te wyniki byly po to, zeby sprawdzic czy nie mam nic uszkodzone w organizmie, bo lekarz byl przekonany na 100% ze jade na koksach buahahaha.
I o tych rozstepach gadalem z mama i jak mowicie tez ma te rozstepy tylko juz troche pozanikane. I cos mi mowila ze moge miec rozstepy ale nie w takim miejscu (na plecach, w okolicy krzyza)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chyba negatywnie wyszlya nie pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3544
Rozstępy na plecach (ułożone poziomo) związane są z szybkim wzrostem. Musiałeś dość szybko urosnąć i zrobiły ci się te paskudztwa.

Zmieniony przez - ANlA w dniu 2005-01-09 13:24:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
****a mam to samo, ale nei wiedziaelm co to jest, tak mniej wiecej na srodku plerow podluzne kreski dochodzace do kregoslupa, ale tego na szczescie za bardzo nie widac, nie bylem pewien czy to rozstepy, czy slad po jakiejsc walce, ale skoro mowizsz ze tez tak masz to znaczy ze mam rozstepy

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
a propos, na stronie http://www.resmedica.pl/zdlekarz600.html znalazlem cos interesujacego

pytanie:
Czy można zlikwidować rozstępy?

Jestem młodym mężczyzną (22 lata), uprawiam amatorsko kulturystykę. Przed rokiem, kiedy gwałtownie przybrałem na wadze, ok. 14 kg w ciągu 3 miesięcy, pojawiły mi się na ramionach i na plecach rozstępy. Chociaż ten proces teraz został nieco zahamowany, pozostały brzydkie blizny. Czy jest jakiś lek zapobiegający i likwidujący rozstępy? Czy powinienem nadal uprawiać kulturystykę?
Sebastian T.

Lekarz radzi:

Rozstępy skóry u Pana rzeczywiście powstały w wyniku szybkiego przyrostu masy ciała. Usposabiają do tego ponadto skłonności osobnicze, a także przyjmowanie preparatów zawierających sterydy.

Nie wiem, czy Pan to robi, ale niestety, nierzadko młodzi mężczyźni uprawiający kulturystykę stosują wszelkiego rodzaju "odżywki", które mogą zawierać domieszkę sterydów.

Rozstępy są zmianami trwałymi. W miarę upływu czasu bledną i stają się mniej widoczne, ale całkowicie już nie zanikną. W celu poprawy stanu skóry można stosować kremy, żele i emulsje kosmetyczne.

Co do dalszego uprawiania kulturystyki, decyzja należy do Pana. Jeżeli jednak nadal będzie Pan przybierał na wadze, to w związku z przyrostem masy mięśniowej mogą się pojawić nowe zmiany.


lek. med. ********** ****

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
może się przyda
https://www.sfd.pl/temat131700/
pozdrawiam

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie

Następny temat

Pomiary...

WHEY premium