SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstepy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Czy macie jakies rozstepy? Gdzie najczesciej wystepuja? I jak sie od tego uchronic? Zaznaczam przy tym ze nie koxuje i pytam dla zapobieglenia bo mam pare rozstepow w dolnej czesci plecow (bardzo malo ale jednak) spowodowane tym ze bardzo szybko roslem w pewnym okresie swojego zycia i nie chcialbym miec czegos takliego np na bicepsie czy gdzie indziej.....

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
starsza mi powiedziała, żebym codzień na noc wsmarowywał w ciało taki balsam i to pomoże bo niby od przyrostów masy skóra się napisa i pęka a tak jak będziesz się smarował to ta skura będzie ciągle jędrna taka (wiesz oco chodzi?) powiedziała mi że jak była w ciąży to właśnie tak robiła i ani jednego rozstępu nie ma no a kobietą w ciązy przeważnie się robią tak więc myśle że to jest dobry sposób i polecam


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Twoja mama jest wyjatkiem- rzadko ktorej mamie sie tak uda, nie sadze, zeby zawdzieczala to jakiejs masci czy kremowi- znam takie mamy,co stosowaly wszelkie znane-istniejace preparaty i nic- genetyka skory, naturalna zawartosc wit.E itd...To co mowisz pomaga,ale nie jest panaceum.

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
size, czyżbyś miał zostać ojcem ?????????

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha no dobra nie wiedziałem napisałem tak jak mi powiedziała myślałem że coś pomoge


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Oczywiście pomogłeś gdyż nawilżanie i natłuszczanie skóry pomaga no ale jak to ujął size najważniejsza jest "genetyka skóry", jej naturalne składniki.

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra dzięki.
a można może coś brać żeby temu zapobiec?
jakieś witaminki?
Size coś o wit.E pisze
i jak ja ćwicze na sucho to też mi się mogą porobić nie?
tak jak mówicie GENETYKA
myśle że narazie nie będe się smarował tym balsamem
ale jakbym coś zażywał (np.kreatyne) to zaczne, bo potym to już są szybsze przyrosty nie?
bo tak jak mi się porobią to będe miał pretęsje do samego siebie że nawet nie sprubowałem.
a to nie wygląda za ciekawie


gg: 1176421
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Jak mas zmiec to ich nie ominiesz zadnymi sposobami- tak jak sa 'nieuleczalne' tak i nie ma 100% profilaktyki...a wogole o czym tu mowic- rego prawie 'u nas' nie widac- co Wy baby?

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Size baby to my nie jestesmy ale nie cwicze po to zeby pozniej wstydzic sie rozebrac na plazy..... Ja cwicze bez koxow i mam nadzieje ze takie cos mi sie nie porobi bo to chooojowo wg mnmie wyglada..... A jak da sie choc w jaki kolwiek sposob temu zapobiec to chcialbym o tym wiedziec ;PPP

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189


a czy smarowanie kremem nawilżającym pomoze chociaz troche?

Ehh.... co za czasy....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Ale trzeba wiedziec tesh gdzie najczesciej sie robia ;)) Bo smarowanie calego ciala to raczej kicha troche ;)))

QuaTro

Bez masy nie ma klasy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

11 ZASAD BUDOWY MASY

Następny temat

Poszerzyć plecy, rozbudować barki

WHEY premium