SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy po pierwszym razie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 619
Postanowilem przybrac na wadze kilka kilo gdyz jestem dosyc chudy, takze zaczalem cwiczyc aby choc troszke mniec jakas sylwetke. Cwicze w domu, nie chodze na silownie, jestem totalnie poczatkujacy, nie znam sie na niczym co czytalem na temat cwiczen. Waze 55 kg przy wzroscie 170 cm. Po pierwszym dniu cwiczen(dosyc meczacych jak dla mnie) ciezarkami (ktore waza chyba mniej niz 5 kg)mialem tzw. zakwasy, zauwazylem tez na mym ciele kilka niewiem jak to nazwac kresek zmarszczek czy cos takiego. Niektore z nich to sa takie rozjasnienia na skorze. I mam pytanie czy to sa rozstepy i czy to jakos zniknie? Po tym wlasnie pierwszym razie zrazilem sie do cwiczen i narazie przestalem. I wlasnie chcialbym sie dowiedziec co jesc zeby moja skora byla jakas bardziej wytrzymala(moze jakis witamin mi brakuje).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
po pierwsze wklej zdjęcia

po drugie czytaj to jeśli się okaże ze to faktycznie rozstępy:

https://www.sfd.pl/temat199211/

https://www.sfd.pl/temat131700/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"nie znam sie na niczym co czytalem na temat cwiczen"

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie Świeżakowi :)

Następny temat

...::: ! ! ! PROBLEM Z RZEŹBA ! ! ! :::....

WHEY premium