SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozrastające się nogi - proszę o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 122
Witam,
Mam problem od jakiegoś czasu przez swoją prace (chodzenie po schodach) strasznie rozrosły się moje nogi. Czy można to jakoś zatrzymać? Zaczynam wyglądać nieproporcjonalnie do góry swoje ciała, na siłowni nie mogę też robić nóg bo mięśnie robią się coraz większe? Co mogę w tym przypadku zrobić, aby nogi przez to wszystko się tak nie rozrastały ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Po pierwsze możliwe, że "problem" jest w Twojej głowie. Tzn. że wyolbrzymiasz swój problem. Możesz pokazać zdjęcie żeby ocenić czy rzeczywiście sylwetka jest nieproporcjonalna.
A drugi sposób to poszerzenie pleców. Wtedy sylwetka staje się bardziej proporcjonalna i ewentualne mocniej zbudowane nogi, nie są tak widoczne. Ale nadal należy ćwiczyć całe ciało dobierając ewentualnie ćwiczenia do swoich potrzeb. Całkowite omijanie ćwiczeń na nogi, będzie złym pomysłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jak wyżej ćwiczyć trzeba całe ciało - skoro chodzisz dużo po schodach to niejako te nogi ćwiczysz, więc nie widzę przeszkód by na treningach skupić się na core, górnych partiach i jakiś ćwiczeniach na mobilizację bioder, poprawę stabilizacji itp. Może wrzuć zdjęcia - być może źle siebie postrzegasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jeśli uważasz że chodzenie po schodzach Ci wystarcza to ich nie trenuj, poza tym chodzenie nie uwzględnia wszytskich grup mięśniowych, na siłwoni mozesz je trenować pod innym katem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies wyciskają z Jaworem? No pewnie, ze tak!

Następny temat

Zapytanie

WHEY premium