SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoznawanie podrobek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM WSZYSTKICH PAKO

Nie będę się rozpisywał tylko od razu przejde do rzeczy.
A mianowicie:

Kupiłem od kumpla 2 x OMNADREN 250/ml (5 amp/opak) suma 10 szt.
Wszystko by sie zgadzało gdyby nie jedno ale O TYM NA KONIEC jak już scharakteryzuję to co kupiłem. (niestety już....)

Wg opisu na KULTURYSTYKA.pl prawie wszystko się zgadza (opis niżej)

AMPUŁKI:
przeźroczysta,
naklejka: 1ml OMNADREN 250 Jelfa S.A. i 2 numery: data waż. 05 2004 a drgi "Nr.serii 20501
naklejka ma zaokrąglone rogi,
napis się z niej nie zmywa
nadruk jest prosty
nie ma baniek powietrza na naklejce
Wszystkie wypełnione taką samą ilością płynu (oleisty) czyli OK
Kolor: jasny przeźroczysty słomkowy
wszystkie ampułki mają taki sam kształt: regularny

To co mnie zdziwiło to przy probie oderwnia naklejki nie było oporów. No może z zahaczeniem na początku bo była mocno przytwierdzona.
Przedarłem jednak naklejke ale wydaje mi sie ze zrobiłem to przez jej nie umiejętne oderwanie a nie dlatego że klej trzymał w tym miejscu mocniej.


OPAKOWANIE:
Biało-różowe
data i nr serii : wybite
Napisy: "5 ampółek a 1 ml" "ZASTRZYKI DOMIĘŚNIOWE" "OMNADREN(R) 250" ---to (R) to w kółeczku wyżej
i co najdziwniejsze moim zdaniem, NA PIERWSZYM MIĘJSCU NAPIS : JELFA a nie POLFA ;-[[
I jescze jedno skład różni się od tego podanego na forum NO CHYBA ŻE TO TO SAMO
SKŁAD:
Testosteronum propionicum 0,03
Testosteronum phenylopropionicum 0,06
Testosteronum isocapronicun 0,06 na forum jest izoheksanianu
Testosteronum caprinicum 0,1 na forum jest heksanianu
Alcohol benzylicus 0,05
Oleum pro injectione ad 1 ml

kod paskowy,świad., i adres firmy

Czy to podróbka ?

Jeżeli tak to proszę o szybką odpowiedź bo nie chciałbym dobrego kumpla narażć na zbędne koszty no i uszczerbki na zdrowiu (sam wiem jak to beznadziejnie brzmi ale to prawda)

POZDRAWIAM
SZAMAN

POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez mam podobny problem z omka bo moje ampulki roznia sie wysokoscia, nieznacznie ale to widac. czy oznacza to ze mogabyc podrobione? jezeli ktos wie niech odpowie.

you talking to me
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno odpowiedziec bez zdjecia, ale nie podoba mi sie numer serii 20501. To jest data produckji i niestety to jest 1 Maja, ktory to dzien w Polsce jest dniem urzedowo wolnym od pracy.
Masz zdjecie ? Jezeli to podruba, pudelko bedzie "mniej" rozowe i ampluki mniejsze (krotsze)

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trudno odpowiedziec bez zdjecia, ale nie podoba mi sie numer serii 20501. To jest data produckji i niestety to jest 1 Maja, ktory to dzien w Polsce jest dniem urzedowo wolnym od pracy.
Masz zdjecie ? Jezeli to podroba, pudelko bedzie "mniej" rozowe i ampluki mniejsze (krotsze)

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Oryginalny omnadren jest bezbarwny- wszystkie odcienie żółtego to podróby.Postaw wszystkie ampułki na prostej powieżchni i zobacz czy naklejki są w jednej linii- miszą być tak samo naklejone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Sprawdz czy na opakowaniu numer jest nadrukowany czy nabijany ,jesli nadrukowany to napewno podroba ,u mnie jest wybijany (data 12 2003).
Kolor mozna powiedziec bezbarwny ,substncja oleista ale nie gesta.Naklejki na ampulkach równo ponaklejane.
Ogólnie ciezko mi się wypowiadać o czymś czego nie widze.
Jedno mogę doradzić ,nie kupuj od żadnego niezaufanego człowieka.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WITAM I DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

nigdy nie widziałem oryginału bo mnie to nie interesowało ale teraz jest inaczej bo sam może zrobię taki cykl

a co z kolorem bo Herman mówi że powinien być bezbarwny ?
a co do daty to może jest nabijana mechanicznie ?

naklejki są bardzo równo naklejone
substancja oleista nie gęsta

A CO Z FIRMĄ PLFA CZY JELFA ?


i co to za napis o abonamencie - zapłacę po 16-tym


POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko Jelfa.

Co do koloru plynu w ampulkach, to proponuje exsperyment. Plyn jest zoltawy, jak sie go oglada w dobrym sloncu, i bialawy, przy slabszym oswietleniu. Koloru nie traktowalbym jako miernika jakosci.

Moim zdaniem oma z 1 maja to podroba.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIELKIE DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI

CZYLI JEDNA JELFA

to dobrze bo myslałem już że mam przerobione estry testosteronu. (tak było na KULTURYSTYKA.pl)

Z KILKU ŹRÓDEŁ WIEM JUŻ ŻE TO ORYGINAŁ

DZIĘKI




POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiscie, ze jelfa.
ja stawiam, ze to podroba. nikt nie produkuje 1 maja !!!

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEKI WSZYSTKIM



POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko!Chcialem sie dowiedziec jaka igle stosowac do OMKA 250: 0,5 czy wiekszego kalibru?Jezeli tak to jaka... Z gory dzieki!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy

Następny temat

cena cyklu

WHEY premium