SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczęcie treningów i diety - co i jak? Warto skorzystać z PoTreningu.pl?

temat działu:

SKLEP SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Konsultacje PT.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 511
Witam, na początku chciałbym zaznaczyć że dopiero zarejestrowałem się na forum i nie jestem pewien czy to dobry dział na te pytania, ale wydał się najodpowiedniejszy. Jeśli źle wybrałem to prosiłbym o przeniesienie do odpowiedniego działu w miarę możliwości ;)

Przechodząc do konkretów - trochę się zapuściłem i chciałbym zacząć trenować bo źle się czuję z tym jak jest, kondycja również dużo spadła.
Przeglądałem internet i natknąłem się głównie na PoTreningu.pl oraz Fabrykę Siły, z czego obie firmy mają bardzo zbliżone opinie, z tą różnicą ze PoTreningu.pl jest z tego co widzę sporo tańsze, a jak wiadomo to też się liczy.

Warto zaczynać w ten sposób, czyli kupując plan treningowy na miesiąc oraz odpowiednią dietę?
Kiedyś ćwiczyłem przez 3 miesiące, ale wyglądało to raczej tak że robiłem to co trochę bardziej doświadczony kolega, tylko z odpowiednimi dla siebie ciężarami i ilościami powtórzeń. Specjalnie dopasowanej diety nigdy nie miałem, na siłownię chodziłem raczej dla samej aktywności fizycznej by z czystym sumieniem zjeść czasem w McD..

Przeglądałem już forum i widziałem że często padają odpowiedzi by lepiej samemu się za to zabrać. Ja niestety nie mam aż tyle czasu na siedzenie nad tym, gdyż zbliża mi się sesja, a nie chcę robić planu czy diety "tak o byle było", chciałbym zacząć jak najszybciej bo już długo zwlekam. Dodatkowo wydać jednorazowo 55zł za miesiąc diety i treningu to nie jest dla mnie wielki problem, a myślę że po pierwszym miesiącu profesjonalnej pomocy i przy okazji przeglądaniu internetu tak czy tak nauczę się na czym to wszystko polega i kolejne miesiące będę mógł w analogiczny sposób rozplanować sobie sam.

Jeśli są tu osoby korzystające z PoTreningu.pl to mam kilka pytań:
1. Czy jeśli wybiorę opcję trening + dieta, to będą one wygenerowane tak że będą ze sobą współgrały?
2. Czy sama strona zbiera ode mnie informacje o danych treningach dzięki czemu "dynamicznie" układa mi kolejne dni diety?
3. Jak wygląda opcja konsultacji z trenerem/dietetykiem? Z tego co wiem plan i dieta są generowane przez automat, lecz można darmowo konsultować się z trenerem oraz dietetykiem. Na jakiej zasadzie to działa? Jest to czat online na stronie lub forma prywatnej wiadomości na stronie (gdzie ta osoba ma wgląd do mojego profilu, planu oraz diety), czy droga czysto mailowa?
4. Czy przy wykupieniu pierw tylko pakietu miesięcznego, byłaby możliwość przedłużenia treningów oraz diety, czy wszystko trzeba robić od początku?

Jak coś jeszcze niejasnego przyjdzie mi na myśl to dopiszę. Z góry dziękuję już za każdą odpowiedź i radę.

@edit:

5. Ogólnie to zależy mi na zrzuceniu wagi (tłuszczyku) i wyrobieniu w miarę mięśni. Czy jest w serwisie też taka możliwość, bo widziałem raczej coś w stylu "chudnij" lub "rób masę", a chciałbym zrzucić z brzucha, a zrobić masę mięśniową na całej reszcie jednocześnie.


Zmieniony przez - spidster135 w dniu 2017-05-28 23:04:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1 tak, diety i treningi dopasowane są pod twoje cele
2 Strona Ci żadnej diety nie układa to nie jest automat, otrzymujesz opiekuna który się Tobą zajmuje
3 zadne automaty Ci nic nie generują, kontakt normalnie wygląda mozłiwe że po wykupieniu masz dostęp do jakiegoś swojego własnego panelu z którego korzystasz, czy maili
4 Pewnie jest opcja przedłużenia
5 to są dwa różne cele inne jest podejście do budowania mięśni a inne do redukcji tkanki tłuszczowej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 511
anubis84
1 tak, diety i treningi dopasowane są pod twoje cele
2 Strona Ci żadnej diety nie układa to nie jest automat, otrzymujesz opiekuna który się Tobą zajmuje
3 zadne automaty Ci nic nie generują, kontakt normalnie wygląda mozłiwe że po wykupieniu masz dostęp do jakiegoś swojego własnego panelu z którego korzystasz, czy maili
4 Pewnie jest opcja przedłużenia
5 to są dwa różne cele inne jest podejście do budowania mięśni a inne do redukcji tkanki tłuszczowej.


Dzięki za odpowiedź, ale z tego co wiem to układane jest wszystko przez maszynę. Nawet na logikę nikt nie ułoży mi przecież diety na miesiąc za 50zł. Do tego jeszcze plan treningowy. Dopiero można konsultować z trenerem lub dietetykiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy nie za dużo ćwiczeń?

Wiecej