SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska treningowa Crossfit - Badr

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 121897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2979
rwanie ciezkie technicznie w sumie dla poczatkujacych, tak to mega dobry art.!

believe hope focus push drive
#the return

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
balmarek
rwanie ciezkie technicznie w sumie dla poczatkujacych, tak to mega dobry art.!


Żeby zabrać się za ćwiczenia dynamiczne kształtujące siłę eksplozywną trzeba najpierw wyrobić odpowiednią bazę siłową i kształtować siłę maksymalną , na pewnym poziomie sportowym są trenerzy łączy 2 metody

trójbój plus ciężka dynamika , choć większość trenerów światowej klasy raczej rozdziela .

Prawdą jest , że wiele osób dotykających C-F robi błąd i naraża się na kontuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Witam , mam 180wzrostu i 95kg , jestem po masówce czy CF bedzie dla mnie dobry jako redukcja/rzeźbienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Super Art dla początkujących, mam pytanie ogólnie Dudek napisał ,że ten art. zajoł 3 miejsce w konkursie czy to był konkurs związany z CF ?? bo jeżeli tak to chciałbym zobaczyć arty z drugiego i pierwszego miejsca :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607
Właśnie zacząłem przygodę z CF, i zaufałem Twojemu rozdziałowi ;) To pierwszy tydzień i już zauważyłem ile mi brakuje w kondycji. Aktualny staż 3 lata bez przerw , chyba że regeneracja zdażyła się tygodniowa. Trening typowo siła -masa. Split , fbw, push & pull. Aż przyszło troszke sadełka i trzeba je zrzucić. Do wakacji planuje poprawić kondycję oraz zrzucić bf.

Pierwszy trening w poniedziałek wytrzymałem 10 min z 20 planowanych.
Trening B dałem radę 3 obwodom zamiast 5.

(planuję troszkę dłużej niż dwa tyg. trenować pierwszym treningiem)
Mam nadzieję, że z czasem poprawię wyniki ;)

Pozdro i dzięki
1

Persona Non Grata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 492
Witam
cwiczylem na silowni okolo 2 lata potem przerwa i teraz chce zaczac crosfit i znalazlem ten superowy post moje pytanie jest takie moge cwiczyc w takim systemie ze poniedzialek wtorek potem sobota lub czwartek
poniewaz trenuje sztuki walki i mam trening w srode i piatek i np
poniedzialek crossfit
wtorek crossfit
sroda sztuki walki
czwartek albo aeroby albo crossfit
piatek sztuki walki
sobota aeroby :)
niedziala wolne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 492
albo w sobote crossfit albo aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Zacznij tydzien od Niedzieli
Niedziala - Crossfit
Poniedziałek - Crossfit
Wtorek - Wolne
Sroda - Sporty Walki
Czwartek - Wolne
Piątek - Sporty Walki
Sobota - Wolne

ALBO

Poniedziałek - Crossfit
Wtorek - Crossfit
Sroda - Sporty Walki
Czwartek - Wolne
Piątek - Sporty Walki
Sobota - wolne lub Crossfit - ewentualnie
NIedziale - wolne

4 dni w zupelnosci wystarczą wg mnie. 1-2 dni spędzic aktywnie - rower, rolki, spacer itp, 1-2 dzien całkowity odpoczynek.
Aeroby nie są potrzebne jak już robisz SW i CF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 492
juz zaczolem tydzien od poniedzialku
a jak bym sie teraz przezucil na niedziele to bedzie dobrze ?
w sensie do piatku dokoncze . i przezuce sie na niedziele ale teraz pytanie robic trening CF
A i B
czy A A
wczesniej bylo A B A .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Zrób tak jak w tej drugiej jest. raz tydzien 4 treningi , a raz 5 jak by 4 bylo za lekko. Chociaz watpie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przez crossfit do ideału.

Następny temat

Rozpiska treningowa Crossfit - Rymu

WHEY premium