SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska Pride Shock Wave

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
zmieniły sie 2 walki
dlatego powtóze już pełna i 100% rozpiske.

COMPLETE FIGHT CARD:
- PRIDE RULES: VANDERLEI SILVA (BRAZIL/Chute Boxe Academy) VS TATSUYA IWASAKI (HOLLAND/Vos Gym)
- PRIDE RULES: GARY GOODRIDGE (TRINIDAD AND TOBAGO/Free) VS LLOYD VAN DAMS (HOLLAND/Chakuriki)
- K-1 RULES: ERNESTO HOOST (HOLLAND/Vos Gym) VS SEMMY SCHILT (HOLLAND/Golden Glory)
- K-1 RULES: DON FRYE (USA/Free) VS JEROME LEBANNER (NEW ZEALAND/Liverpool Kickboxing Gym)
- PRIDE RULES: ANTONIO RODRIGO NOGUERIA (BRAZIL/Brazilian Top Team) VS BOB SAPP (USA/Maurice Smith Kickboxing Center)
- SPECIAL JACKET MATCH: ROYCE GRACIE (BRAZIL/Gracie Jiu-Jitsu) VS HIDEHIKO YOSHIDA (JAPAN/Yoshida Dojo)
- PRIDE RULES: KAZUSHI SAKURABA (JAPAN/Takada dojo) VS MIRCO CRO-COP (CROATIA/Cro Cop Squad)




Ps.Śniło mi sie dziś że cro cop brdzo szybko zniszczył Saku. POWAZNIE !!!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za duzo walk ogladasz przed snem.

Mnie sie snilo jak Mino zaszedl za plecy Shabpa i cos tam probowal sie wczepic czy mataleo ale nie pamietam dokladnie i sen sie urwal.
powaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reguly Royce/Yoshida.6 regula wreszcie na kozysc Yoshidy.Troche za duzo tych przepisow moim zdaniem...

1. Both fighters put on Gi.


2. 10min x 2rounds, No Judges, No Extended-Round. If the winner is not decided in two rounds, this fight will be DRAW.



3. All attacks to the face (head) are NOT allowed.



4. All attacks in the ground position are NOT allowed.



5. Falling on the ground without "contact with the opponent" is NOT allowed.



6. If there is no activity in the ground position, and if nothing happens in 30 sec, referee will stand both fighters up.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Ja już jestem narkomanem NHB.Jak 1 walki dziennie nie oglądne to jestem "nieswój"

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nareszcie stronka Silvy !

Następny temat

Kobiety NHB

WHEY premium