SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpisany trening od PoTreningu.pl

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 461


To normalne że mam tyle ćwiczeń w jednym dniu? Wybrałem że chcę ćwiczyć trzy razy w tygodniu jeśli to ma znaczenie

Według tego trenera mam wykonać w jednym dniu przysiady ze sztangą, wypychanie nóg na suwnicy i martwy ciąg razem? To nie jest jakaś przesada?


Zmieniony przez - kruszkush w dniu 2018-04-14 12:55:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4945
Prostowanie podudzi na maszynie służy przygotowaniu do cięższej pracy podczas przysiadu (odprowadzenie krwi z obiegu wew. do obiegu zew.) i wstępnemu zmęczeniu mięśnia. Wypychanie jako ćwiczenie asystujące, które przy odpowiednim ułożeniu stóp pozwoli mocniej zaangażować mięśnie grupy czworogłowej uda. Co do martwego - faktem jest, że wykonywanie dwóch „najcięższych” z punktu widzenia obciążania układu nerwowego ćwiczeń nie jest najlepszym rozwiązaniem dla początkującego. Ty natomiast masz martwy na prostych nogach, który angażuje pasmo kulszowo-goleniowe, w tym mięsień dwugłowy uda - więc w tym przypadku jego obecność jest wskazana. Mówiąc prościej, atakujesz przód i tył nogi.

Według mnie trening nie jest przeładowany, wszystko zależy od Twojego celu i stażu treningowego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
A ile Ty byś chciał serii mieć na nogi, 5? Tak właśnie wygląda normalny kulturystyczny trening nóg, który porusza wszystkie mięśnie i atakuje je z każdej strony

Przepraszam, ja tutaj widzę tylko 7 ćwiczeń, co w tym ciężkiego? Weź się w garść, trzeba trochę potu wylać na siłowni jak się chce mieć efekty

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Masz jakieś wątpliwości, jes dla Ciebie zbyt ciężki plan, to zgłoś to semu opiekunowi na potreningu.pl

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
anubis84
Masz jakieś wątpliwości, jes dla Ciebie zbyt ciężki plan, to zgłoś to semu opiekunowi na potreningu.pl


Marcin, kolega mógł wykupić plan bez opcji konsultacji

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 461
Dzięki za odpowiedzi!

Moim celem jest zrzucenie tkanki tłuszczowej, mięśnie czy urosną dużo czy trochę to nie ma dla mnie większego znaczenia. Ok czyli plan jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Skoro nie ufasz specjalistom z potreningu to po co kupujesz plany?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 461
Skoro istnieje forum to będę na nim pytał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Skoro jesteś moderatorem to po co zaśmiecasz temat pytaniami które nie mają jakiegokolwiek związku z tematem?

Dzisiaj byłem na treningu, było ciężko ale dałem rady więc rozpiska jest dobra tak jak pisaliście, dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
kruszkush
Skoro istnieje forum to będę na nim pytał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Skoro jesteś moderatorem to po co zaśmiecasz temat pytaniami które nie mają jakiegokolwiek związku z tematem?

Dzisiaj byłem na treningu, było ciężko ale dałem rady więc rozpiska jest dobra tak jak pisaliście, dzięki!


Może dlatego Ronnie zapytał, bo ludzie bezmyślnie rozrzucają siano na lewo i prawo? Fakt, że jak się idzie do trenera to pasowało by mu zaufać, a nie później kontrolować czy aby na pewno ktoś się zna Taki research wykonuje się przed wykupieniem usługi (co pewnie wiesz)

Także nie spinaj się

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
kruszkush
Skoro istnieje forum to będę na nim pytał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Skoro jesteś moderatorem to po co zaśmiecasz temat pytaniami które nie mają jakiegokolwiek związku z tematem?

Dzisiaj byłem na treningu, było ciężko ale dałem rady więc rozpiska jest dobra tak jak pisaliście, dzięki!


Po prostu widzę coraz więcej tego typu pytań i zastanawiam się co kieruje ludźmi kupującymi programy od konkretnej firmy bądź osoby, skoro od razu zakładają temat ze swoimi wątpliwościami.


Bez urazy, to tylko luźne przemyślenia

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy kalistenika FBW czy poprawny

Następny temat

CT Fletcher o przetrenowaniu co wy na to?

WHEY premium