SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Rozpisany trening od PoTreningu.pl

Wysłana -

To normalne że mam tyle ćwiczeń w jednym dniu? Wybrałem że chcę ćwiczyć trzy razy w tygodniu jeśli to ma znaczenie

Według tego trenera mam wykonać w jednym dniu przysiady ze sztangą, wypychanie nóg na suwnicy i martwy ciąg razem? To nie jest jakaś przesada?

Zmieniony przez - kruszkush w dniu 2018-04-14 12:55:36
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Prostowanie podudzi na maszynie służy przygotowaniu do cięższej pracy podczas przysiadu (odprowadzenie krwi z obiegu wew. do obiegu zew.) i wstępnemu zmęczeniu mięśnia. Wypychanie jako ćwiczenie asystujące, które przy odpowiednim ułożeniu stóp pozwoli mocniej zaangażować mięśnie grupy czworogłowej uda. Co do martwego - faktem jest, że wykonywanie dwóch „najcięższych” z punktu widzenia obciążania układu nerwowego ćwiczeń nie jest najlepszym rozwiązaniem dla początkującego. Ty natomiast masz martwy na prostych nogach, który angażuje pasmo kulszowo-goleniowe, w tym mięsień dwugłowy uda - więc w tym przypadku jego obecność jest wskazana. Mówiąc prościej, atakujesz przód i tył nogi.

Według mnie trening nie jest przeładowany, wszystko zależy od Twojego celu i stażu treningowego.
Wysłana -
A ile Ty byś chciał serii mieć na nogi, 5? Tak właśnie wygląda normalny kulturystyczny trening nóg, który porusza wszystkie mięśnie i atakuje je z każdej strony

Przepraszam, ja tutaj widzę tylko 7 ćwiczeń, co w tym ciężkiego? Weź się w garść, trzeba trochę potu wylać na siłowni jak się chce mieć efekty
Wysłana -
Masz jakieś wątpliwości, jes dla Ciebie zbyt ciężki plan, to zgłoś to semu opiekunowi na potreningu.pl
Wysłana -
anubis84
Masz jakieś wątpliwości, jes dla Ciebie zbyt ciężki plan, to zgłoś to semu opiekunowi na potreningu.pl

Marcin, kolega mógł wykupić plan bez opcji konsultacji
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi!

Moim celem jest zrzucenie tkanki tłuszczowej, mięśnie czy urosną dużo czy trochę to nie ma dla mnie większego znaczenia. Ok czyli plan jest dobry
Wysłana -
Skoro nie ufasz specjalistom z potreningu to po co kupujesz plany?
Wysłana -
Skoro istnieje forum to będę na nim pytał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Skoro jesteś moderatorem to po co zaśmiecasz temat pytaniami które nie mają jakiegokolwiek związku z tematem?

Dzisiaj byłem na treningu, było ciężko ale dałem rady więc rozpiska jest dobra tak jak pisaliście, dzięki!
Wysłana -
kruszkush
Skoro istnieje forum to będę na nim pytał kiedy tylko będę miał na to ochotę. Skoro jesteś moderatorem to po co zaśmiecasz temat pytaniami które nie mają jakiegokolwiek związku z tematem?

Dzisiaj byłem na treningu, było ciężko ale dałem rady więc rozpiska jest dobra tak jak pisaliście, dzięki!

Może dlatego Ronnie zapytał, bo ludzie bezmyślnie rozrzucają siano na lewo i prawo? Fakt, że jak się idzie do trenera to pasowało by mu zaufać, a nie później kontrolować czy aby na pewno ktoś się zna Taki research wykonuje się przed wykupieniem usługi (co pewnie wiesz)

Także nie spinaj się
Wysłana -
kruszkush

Po prostu widzę coraz więcej tego typu pytań i zastanawiam się co kieruje ludźmi kupującymi programy od konkretnej firmy bądź osoby, skoro od razu zakładają temat ze swoimi wątpliwościami.

Bez urazy, to tylko luźne przemyślenia
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź