SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
ciagle widze pytania o to jakie bialko jest najlepsze, a jeszcze niewidzialem o to jakie jest najgorsze

zadalem juz to pytanie, w jednym poscie ale jakos zaden milosnik ostrowii mi nieodpowiedzial

niewiem czy nikt nieznal odpowiedzi, czy niezauwazyl pytania, dlatego zadam je w oddzielnym poscie

czy ktos potrafi wskazac bialko GORSZE od ostrowii

i zeby ulatwic odpowiedz pomine smak, enzymy, witaminy, piane i "nieprzyjemne efekty uboczne"

co samo w sobie jest nieuczciwe, mniej wiecej tak jakbys powiedzial: hej ty! sprawdzmy sie ktory z nas jest silniejszy, ale nieuzywaj lewej reki

wiec zostaje nam do porownania ilosc wegli(laktozy) i tluszczu

oraz jakosc bialka

jakieś propozycje

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jaki ty jestes fajny... teraz udowodnisz wszystkim tym ktorzy nie maja kasy na inne bialka niz ostrowia ze jedza gowno... no postawa godna podziwu...

a gorsze bialka np sojowe, provit 65 olimpu etc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Fynky Ty prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko ostrowi
bo to jest to forum i po to jesteśmy my aby doradzać młodym tanie alternatywy, żeby nie byli w dupe rżnięci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Paranoja dotycząca zrodla bialka badz firmy czy nazwy supla staje sie nie do zniesienia. Kilo piersi z kurczaka to ok 200g bialka. 5kg to 1k bialka. Ile w tym tluszczu i wegli ? Ile kosztuje 5 kilo piersi z kury ?

Macie 1000000% pewnosci, ze w takiej kurze macie 100% bialka. A w odzywce ? Badacie w domu sklad ?

Tym co robia mase i szukaja taniego zrodla, polecam zywnosc. A dla lechtania podniebienia polecam bialka smakowe. Dla tych, co sie "odchudzaja".

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
nie prowadze zadnej krucjaty przeciwko ostrowii

poprostu nierozumiem czemu wszyscy, nawet niektorzy modzi polecaja najgorsze(nikt niepotrafi wskazac gorszego), albo jedno z najgorszych bialek tylko dlatego ze jest tanie

po za tym ja sie nieneguje ze jesli sie uwzgledni jakosc/cena to niewychodzi tak zle

najgorsze bialko za najlepsza(najtansza) cene

i jesli porownujemy to porownujmy z bialkami o zblizonej ilosci bialka, wiem ze jest provit 65, jest ten pelno bulkow czy nawet gainerow o jeszcze mniejszej ilosci bialka,

ale to nieoto chodzi, jesli porownujemy to z produktami ze swojej klasy, czyli bialkami o podobnej ilosci bialka

a slabosc ostrowii niepolega na ilosci bialka i jej jakosci, tego nikt nieneguje

tylko na ilosci laktozy, tluszczu, efektach ubocznych, enzymach bez ktorych niejestesmy wstanie przyswoic tego bialka

wiec co z tego ze jest go duzo i nawet niezlej jakosci

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
woznica chlopie dal bym ci soga ale jzu ci dalem ,ludzie nie macie kasy kupujcie ostrowie ,mowie powaznie tanie i w maire oki bialko macie kase kupujcie nawet vitalmaxa cfm,isocool,isoprem czy olimp cfm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Kazam dlaczego gorsze?

Aminogram serwatkowych białek jest ok, ale jednak nie pełny a bardzo dobrze uzupełnia to własnie soja czy jajeczne.. i dla mnie białkiem ktore naprawde godne jest uznania jest to jakie juz kiedys większość z nas piła ... mleko matki .. zawierajace m.in kazeine, i inne

Ja raczej trzymam to co woźnica napisał kiedys o izolatach i koncentratach ... ze to tak naprawde g.ówno prawda i tez wole jesc niz pic ... ostatnio mam starszną niechęc do robienia sobie szejków ... wole sobie zjesc polędwice sopocka 50g serek wiejski pomidorka i śledzia i pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Funky Koval zapomniałem Ci w końcu odpowiedzieć...
Tak jak pisałem smak, enzymy to są tylko ekskluzywne dodatki mają zarówno swoje zalety ale wady również..
Białko można przyswoic bez enzymów, produkuje je człowiek a te dodawane do białka tylko eliminują takie efekty jak wzdęcia itp.. które nie wystepuja u wszystkich tylko tych bardziej wrażliwych..
Różnice WPC w ilości laktozy i tłuszczu nie są aż takie duże..
Pozatym często nie jest to ważne, dlatego tak bardzo nie podoba mi się ta klasyfikacja ostrowii jako najgorsze białko (zwłaszcza, że nawet idąc Twoim tokiem myślenia są gorsze o czym wspomniał Kazam)..
No ale wracając do moich rozważań ilość laktozy czy tłuszczu często schodzi na drugi, albo i trzeci plan.. Tak jak mówiłem te różnice nie są aż takie duże!
Te białka są polecane głównie ludziom młodym, któzy mają mało kasy albo nawet bardzo mało kasy, mają niedowagę.. Mogą sobie zmieszać białko z carbo i mają bardzo taniego niezłego gainera .. CZy uważasz, że zaszkodzi im ta lekka nadwyżka laktozy albo tłuszczu w porównaniu do konkurencyjnych produktów?
Pamiętaj o tym, że często w kulturystyce, suplementacji punkt widzenia zmienia się od miejsca w jakim się znajdujesz i dla każdego inna opcja jest lepsza...
a w tym temacie wyczuwam raczej prowokacje...

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
funky - czy ty masz jakies problemy, nie wiem moze natury emocjonalnej ,itp. odnosnie ostrowi Co to w ogole za temat, najgorsze białko...nie każdego stać na białka z "najwyższej półki" , na każdego tez dane proteiny mogą inaczej podziałać. CZy ty myślisz ,ze to zalezy tylko od samego posranego proszku? zresztą nie ma co sie tutaj wywodzić, ani wdawać w polemikę...poprostu jak Ci nie odpowiada / nie pasuje to białko to go nie jedz, nie bierz nie polecaj - ale nie musisz zakładać takiego bezsensownego tematu.

ps. sog dla Ciebie woźnica, mądra wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2257
ALe w ogóle post powinien byc skasowany bylo nawet badane bialka przez lewara na innym forum wiec przestan pieprzyc glupoty
Ostrowia to dobre bialko zreeszta sam jem i jestem zadowolony mialem porowaniaa i nie widze znacznej roznicy trzeba dodaac tylko troche smaku i troszke bardziej sie pieni
Wiesz jak juz robisz taki post to poprzyj to jakas argumentacja:/

Ciężko znów zacząć :(:(:(
Kroplówki wykańczają ludziii
Wkońcu w treningu wraca do formy
Very HAPPPYYYYYY
Na lipiec dam foty co sie udało z pasi konika zrobić

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
Do autroa:
Powiedz które naturalne wpc jest lepsze od ostrowi i dlaczego???

bo z tego co pamiętam no natural wpc olimpu nie różnił się od ostrowii.Wiadomo nie każdemu pasuje naturalny smak,ale wiadomo coś za coś.

Zmieniony przez - Cartman21 w dniu 2005-05-22 08:03:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium