SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy na temat Ostrowi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Cartman - to coś źle pamiętasz...
Do wczoraj za Ostrowią przemawiała w moim mniemaniu cena. Faktycznie - rozumiem, że można pokusić się o zakup słabszego białka, gdy to jest dużo tańsze. Ale wczoraj sprawdziłem w sklepie na Marszalkowskiej... Sp 80 wychodzi w detalu ok. 43 zł za 1 kg w opakowaniu 1250 g. W jednym z postów ktoś mi wczoraj napisał, że 1 kg ostrowii kosztuje 40 zł.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
stary zglupiales????
ostrowia ma tyle ww(laktozy) i tluszczu co kazde bialko wpc 80%-jesli dla Ciebie gra role 3 gramy roznicy to ja DZIEKUJE!!!takiej roznicy nie odczuje raczej naqwet zawodowiec bo nie odwazy co do miligramy bialka tylko wali na oko miareczka....czlowieku.....
a w smaku sa duzo gorsze....
a w skladzie z wpc sa tez duuzo gorsze (np wpc 60 extensora)....
a w skladzie nominalnym moga byc lepsze ale jak sie okazuje oszukuja ludzi (patrz lewar i jego badania)....
a jakies dodtaki enzymy i takie ******ly??? na ch...j mi to??????? mnie ostrowia wchodzi jak woda...LEPIEJ niz np profii mass olimpa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54239
w sumie dawno jadłem olimpa,ponad rok temu ale w smaku są podobne,olimp może troche lepiej się rozpuszczal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
ej mam pytanie ..odnosnie białekitp czy np jak bede jadl za duzo bialka to wyskakuja syfy?? czy raczej po bialkach nie? thx

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
no ale dzieki ostrowii SP 80 jest tansze:):):) i dobrze, jest konkurencja:)
a ostrowia kosztuje od 20zlotych do 35:)
a moj poprzedni post to jakby co to byl do funkego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Funky Filon pokaz mi palcem toto i powiedz ze to syf to wywale swój zapas.
Powiedz mi też że jem badziewie i ze się nie znam
Ostrowia jako produkt kosztuje 35złotych za kilo.Na pianę sposób jest taki by dodaćionto vitalmaxa lub kakao rozpuszczalne-prezentowalem zdjęcia w chwilę po wymieszaniu i piany nie ma.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Funky Filon ..
Mała chinka ciku-ciku-linka

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2005-05-22 10:36:12

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
dobra chlopaki nakryliscie mnie

jestem ruskim agentem i chce upadku polskiego przemyslu "odzywkowego"

a tak na powaznie

to ze najgorszy zawodnik w biegu na 100m przybiega na mete ulamek sekundy za zwyciezca, nie oznacza ze niejest on NAJGORSZY

ostrowia ma "tylko" kilka gram tluszczu i laktozy wiecej ALE MA WIECEJ

i dla tego jest [B]NAJGORSZA

ja wiem ze Polakom trudno sie pogodzic ze Andrzej Golota niejest i nigdy niebędzie mistrzem świata, ale taka jest prawda

i to samo dotyczy Ostrowii i nieporownujcie jej do sojavit 65, bo to tak jakby porownywac izolat z koncentratem

Might: " przestan pieprzyc glupoty ", " poprzyj to jakas argumentacja "

dobry pomysl Might przestan pieprzyc glupoty i pokaz mi inne gorsze, chociaz troche, ale GORSZE

Cartman, flep: patrz wyzej

mietki fajfus : nigdzie niepowiedzialem ze to syf, tylko ze jest najgorsze na rynku i tyle

a ostrowia + kakao to sie do dupy nadaje, bo robi sie ze tego prawie bulk, z najch**owszymi tluszczami i weglami(laktoza) na swiecie

dlaczego patrz nizej tu ---> https://www.sfd.pl/temat202162_strona2/

a dla moda ktory zmienil temat mojej wypowiedzi powiem tylko jedno: minąłeś się z powołaniem na mysiej zrobiłbyś karierę

bo jakos niezauwazylem aby aby przekrecano tematy czy wypowiedzi gdy ktos mowi ze Olimp czy Megabol jest chu..wy

tylko nagle wszystkim zaczela przeszkadzac jedna wypowiedz na temat ostrowii ktora niepasuje do wykladni tu wprowadzonej przez 'grupe trzymajaca wladze'

wiem ze przykro wam ze Polska Zjednoczona Partia Robotnicza juz upadla i niema jedynie slusznych pogladow z ktorymi sie niedyskutuje

ale niemartwcie sie, niedaleko macie Białoruś, tam istnieje tylko jeden słuszny pogląd na każdą sprawe

a jak ktos wskaże mi gorszy produkt z tej samej kategorii, to wszystko z chęcią odszczekam

a wszystkim tym ktorzy gadaja o cenie, pianie, sranie, powiem tylko: przeczytaj moj post jeszcze raz, ze zrozumieniem, albo kup sobie mocniejsze okulary, albo modl sie do boga o rozum

gdyz ja nigdzie nieneguje ze jak sie wezmie pod uwage cene to niejest to najgorszy wskaznik jakosc/cena, ale nie to jest tematem tego postu



Zmieniony przez - FunkyKoval w dniu 2005-05-22 12:16:30

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
ostrowia ma "tylko" kilka gram tluszczu i laktozy wiecej ALE MA WIECEJ powiedz mi czy jestes wyczynowym kulturysta ktory przygotowywuje sie do zawodow ze az tak przeszkadza ci ta sladowa roznica laktozy i tluszczu?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Funki filon jak cie stać to jedz izolaty amerykanskich firm. Ja jednak wole diete uzupelnic tanszym a wcale nie gorszym białkiem a zaaoszczedzona kase władowac w suple.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro

Następny temat

crevolution+carbo

WHEY premium