SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowa o odblokowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364424 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669091
Panowie tak z czystej ciekawości,przeglądając ostatnio gazety i internet zacząłem się zastanawiać o odblokowaniu,czy na pewno dobrze go przeprowadzamy.Większość z was leci pewnie odblok typu hcg,po hcg clom ew clom/nolva.Teraz dochodzą ciekawe informacje na temat dokładania ia.Zaciekawił mnie też artykuł z nowego wydania MD,autor William Llewellyn podaje on przykład odblokowania polecany przez niego,w którym twierdzi że jest to program najlepiej przebadany pod kątem swojej skuteczności.Wkleje go bo nie wszyscy pewnie czytali;
HCG 2500 j.m. co dwa dni ,przez 16 dni
clomid 50 mg dwa razy dziennie ,przez 30 dni
Nolvadex 20 mg przez 45 dni
i teraz co mnie zaciekawiło,wszystkie środki należy zacząć przyjmować w tym samym momencie-w chwili zakończenia stosowania sterydów.Sam teraz dołożyłem ari do odbloku,zobaczę jak to mi wyjdzie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 253
Dobra, w październikowym MD było jeszcze, że po cyklu warto dać Trental w celu zapobiegania spadkom (działa na mechanizmy artrofii itp.)

ktos próbował dodawać, jakie dawki, kiedy itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
tzn miało by to sie tyczyć kazdego cyklu?

mega odblok po mega bombce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
odblok mocny,napewno skuteczny.

ale zaraz po cyklu ? bez roznicy czy szly dlugie czy krotkie estry ?
no i babki sa rozne,jedan wali gramy przez 40 tygodni,inny daje pare tyg minimalne dawki.
do jakiego cyklu/dawek byl zaproponowany ten schemat odbloku ?

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364424 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669091
na pewno nie po cyklu 100 metki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364424 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669091
nie było napisane po jakim to cyklu,nazwany ten odlok jest POWER,czyli pewnie dla jakiś słusznych cykli.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
kiedys na jakims forum znalazłem rozpiske
"dla sterydowych dziadków"
w której dawki koksu były kosmos

i do tego opd 1 dnia clomid leciał
co do tego co napisał lodzian
niezaduzo clomu i hcg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
clomu bardzo duzo. ja zle reaguje na clom,i nie wyobrazam sobie 100mg przez 30 dni, wrryyy...

-ale co,jesli szly dlugie estry ? to tez zalecaja,wszystko zaczac razem,i zaraz po saa ?

ps, dobrze rozumiem lodzianin,ze ty teraz lecisz tym schematem,i dodales do tego ari ???

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-11-05 13:52:31

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
to tylko odblok a wiec trzeba sie stosować do zasad odbloku.. substancji aktywnej w organizmie mało bądz wcale zaczynamy odblok..

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeden z silniejszych polskich zawodnikow trojboju zaleca odblok za pomoca dostepnych suplementow i nie korzystanie z hcg cloma i nolwy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam slyszalem od powaznych zawodnikow zeby lepiej nie naduzywac tego hcg a szczegolnie duzych dawek potym czulosc jakis tam komorek sie przytepia i po tym moze byc prawdziwy problem.I hcg daje sie przed sremami albo w trakcie cyklu bo to normalnie blokuje przysadke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364424 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669091
ja zacząłem odblok normalnie od hcg po hcg daje dopiero clom,dodałem tylko ari pół tab co 3 dni w trakcie hcg i do połowy clomu będe tak dawał.Teraz ten tydz lecę na zmianę prop,hcg i pół tab ari od następnego tyg tylko hcg.Ale korci mnie danie już clomu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL / LEWA KOMORA SERCA PORADY

Następny temat

MET+NBII LIMIT EDITION CZY WARTO

WHEY premium