SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Rozmiar dla mnie?

Wysłana -
Witam, tak z ciekawosci chcialbym spytac jaki rozmiar powinienem wybierac ciuchow nike itp. Mam 181-183 cm wzrostu nie jestem pewien. waze 73kg takze szczuply ale od pol roku trenuje regularnie i z dietka zaczynam masowac :P Takze myslac o przyszlosci to M czy L bo nie moge sie zdecydowac :D

Nike odziez po wzroscie wychodzi mi L a po wymiarach klatki pasa itp. M

Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2017-03-04 21:33:28
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
patrz po wzroście bardziej cóż z tego ze kupisz na klatkę ok a będzie Ci do pępka.
mam jakąś koszulkę nike na siłkę od nike na 187 cm to jest XL i trochę obszerna więc na Ciebie L-ka powinna być ok.

Ale np bluza czy koszulka moze się różnic i koszulka będzie dobra L a bluza z wymiarów np M
Wysłana -
Okej dzieki. Under armour wzialem m koszulki bo tak mi wyszlo a z nike L zobacze jak przyjda.
Wysłana -
Rozmiarówkę UA zawsze lepiej brać mniejszą, ja zwykle mam problem z XXL większości firm - za małe, a w UA pływam.
Wysłana -
Koniu151
Rozmiarówkę UA zawsze lepiej brać mniejszą, ja zwykle mam problem z XXL większości firm - za małe, a w UA pływam.

Koniu to zalezy czy sie wezmie fitted czy loose czy compression.

M Under armour w sam raz, fitted lekko obcisla a loose luzno lezy, Nike L za duze odeslalem na wymiane na M

Moje pytanie takie jak szybko prac te ciuchy z poliestru ?? koszulke wiadomo po kazdym treningu a spodenki tez co trening pierzecie? Jak to zrobic w szybki sposob?
Wysłana -
ja po treningu wszystko wrzucam. no ale to też zależy od człowieka, ja się mega pocę i na drugi dzień nie ma opcji tego samego wziąć.
Wysłana -
Wlasnie mialem dopisac ze ja jakos z poceniem nie mam problemu takze chociaz zalezy tez od treningu. Do pralki wrzucasz? A recznie w domu jak szybko po treningu jak moge je przeplukac? Mydlem szarym?
Wysłana -
jak jest pranie to się piorą a jak nie ma to czekają w kolejce, nie wrzucam ich bo by skisły wiszą na suszarce. Jak ręcznie to bym je najpierw przeprał np z płynem do naczyń choć są proszki do prania ręcznego jakbyś chciał sobie kupić, wrzucił do wiaderka z płynem do płukania tkanin niech się pomoczą i wypłukałbym z powrotem.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź