SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmiar dla mnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Witam, tak z ciekawosci chcialbym spytac jaki rozmiar powinienem wybierac ciuchow nike itp. Mam 181-183 cm wzrostu nie jestem pewien. waze 73kg takze szczuply ale od pol roku trenuje regularnie i z dietka zaczynam masowac :P Takze myslac o przyszlosci to M czy L bo nie moge sie zdecydowac :D

Nike odziez po wzroscie wychodzi mi L a po wymiarach klatki pasa itp. M





Zmieniony przez - Ttoomek w dniu 2017-03-04 21:33:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
patrz po wzroście bardziej cóż z tego ze kupisz na klatkę ok a będzie Ci do pępka.
mam jakąś koszulkę nike na siłkę od nike na 187 cm to jest XL i trochę obszerna więc na Ciebie L-ka powinna być ok.

Ale np bluza czy koszulka moze się różnic i koszulka będzie dobra L a bluza z wymiarów np M

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Okej dzieki. Under armour wzialem m koszulki bo tak mi wyszlo a z nike L zobacze jak przyjda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Rozmiarówkę UA zawsze lepiej brać mniejszą, ja zwykle mam problem z XXL większości firm - za małe, a w UA pływam.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Koniu151
Rozmiarówkę UA zawsze lepiej brać mniejszą, ja zwykle mam problem z XXL większości firm - za małe, a w UA pływam.


Koniu to zalezy czy sie wezmie fitted czy loose czy compression.

M Under armour w sam raz, fitted lekko obcisla a loose luzno lezy, Nike L za duze odeslalem na wymiane na M

Moje pytanie takie jak szybko prac te ciuchy z poliestru ?? koszulke wiadomo po kazdym treningu a spodenki tez co trening pierzecie? Jak to zrobic w szybki sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ja po treningu wszystko wrzucam. no ale to też zależy od człowieka, ja się mega pocę i na drugi dzień nie ma opcji tego samego wziąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Wlasnie mialem dopisac ze ja jakos z poceniem nie mam problemu takze chociaz zalezy tez od treningu. Do pralki wrzucasz? A recznie w domu jak szybko po treningu jak moge je przeplukac? Mydlem szarym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak jest pranie to się piorą a jak nie ma to czekają w kolejce, nie wrzucam ich bo by skisły wiszą na suszarce. Jak ręcznie to bym je najpierw przeprał np z płynem do naczyń choć są proszki do prania ręcznego jakbyś chciał sobie kupić, wrzucił do wiaderka z płynem do płukania tkanin niech się pomoczą i wypłukałbym z powrotem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biżuteria

Następny temat

Jakie studia do wojska najlepiej wybrać.

WHEY premium