SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozleniwienie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurcze... jak ja sie rozleniwilem. nie chce mi sie chodzic na silownie. a im dluzej mi sie na nia nie chce chodzic tym bardziej nie chce mi sie chodzic. to powoli przybiera przerazajaca forme... moze dlatego, ze lato jest? w kazdym razie wiem na pewno, ze w sierpniu daje na luz. nie wiem jak z wrzesniem. moze od nowego roku akademickiego... a poza tym, ze nie chce mi sie cwiczyc, to na dodatek nie chce mi sie jesc. moze mi ktos pomoc? to pilne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
musisz chyba stanac przed lustrem i poprzez ostra krytyke wlasnej budowy sie odpowiednio zmotywowac albo na maxa wyluzowac i zaczac dopiero po wakacjach.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary nie op_ier_dal_aj sie jak baba ino pakuj torbe i na silke :)

To Ci wyjdzie tylko na zdrowie, a jak bedziesz wracal po treningu, bedziesz mial poczucie dobrze spelnionego obowiazku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
beeboyz: mam to samo,
do sierpnia jakoś dociągnę, w sierpniu przerwa, a od września ostro do boju!

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
qwa ludzie co wy mowicie :>
ja jak nie pojde przez jeden dzien z jakiegos powodu to mam wyrzuty sumienia :>


^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Normalka - jak dla mnie..., zawsze w lecie nie chce mi się pakować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Odstraszajace temperatury i widok karkow na ulicach zniechecaja do treningu bo my tu walczymy latami a inni jak grzyby po deszczu wyrastaj po 48-50 w lapie i ciskaja po 200 na lawie. Ale to tylko odpowiednia suplementacja. Natomiast wracajac do tematu rozleniwienia...To daj spokoj. Cos Ci powiem...nie walcz z tym, moze to byc przetrenowanie czy poprostu gorsza kondycja psychiczna. Przeczekaj ale nie ustalaj sobie ze dajesz sobie np. w sierpniu na luz. Jesli jestes podobny do mnie a uwazam ze wszyscy jestesmy podobni do siebie, to staniesz za tydzien, dwa...przed lustrem i powiesz...qrwa dosyc...co sie dzieje...A co sie dzieje...? Czas wziac sie do roboty, walczyc, pocic i byc szczesliwym z kazdego udanego treningu, rosnie sie powoli spada sie szybciej. A poza tym jesli nie trenujesz...stajesz sie taki sam jak miliony...szarym czlowiekiem, ktory moze ma jakies pasje...ale ta ktora daje pewnosc siebie, doskonaly wyglad, forme i zdrowie gdzies zostala zaniedbana. Takze zycze Ci powodzenia w przelamywaniu impasow. Ja bede trenowal cale lato, deszcz czy slonce...zawsze bede cwiczyl...najblizsza przerwa to ok. wrzesnia 2 tygodnie odpoczynku od regularnego treningu...ale pompki i brzuszki beda grane. A pozniej znow zelazo. Bo jak powiedzial pewien madry i dowcipny facet: Bo Twardym trzeba byc a nie mientkim:) Bo zycie jest twarde a kulturystyka w prawdziwym wydaniu to boj zarowno psychiki jak i ciala z otaczajaca rzeczywistoscia, to filozofia i sposob na zycie...Lato nie ma nic do tego...Jesli to Twoje zycie to go nie porzucisz. POWODZENIA

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem czy to ma jakies znaczenie... a pochwale sie... wlasnie sie dostalem na "informatyke i ekonometrie" na ae w krakowie moze to mnie jakos zmobilizuje. a moze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1573 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9188
Przepraszam Cie ale gowno Cie zmobilizuje. Ja studiowalem finanse i bankowosc i wsrod tych jajoglowcow bylem jak jakis cholerny obcy. Stary...nie licz na to ze Cie to zmobilizuje. Ale swoja droga gratuluje) Powodzenia na studiach i na treningach.

Pozdrawiam
-----------------
[email protected]

Pozdrawiam
-----------------
http://metropolis.x3m.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje, ze fakt dostania sie mnie zmobilizuje do trenowania w lipcu. bo w czasie normalego trybu pracy (tj. nie w wakacje) nie mam problemow z mobilizacja do treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2955
Ja sama cwicze dopiero od kilku miesiecy, ale paru kumpli na silowni ma staz juz 8-9 letni... i z tego co wiem to oni kiedy maja dosc po prostu nie chodza - rzucaja silownie na tydzien dwa a potem organizm sam domaga sie treningu...IMHO nie mozna niczego robic wbrew naturze, bo wtedy chyba traci to sens....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykarski trening nóg.

Następny temat

Konczac na klate plaska 67kg,wyciskam (JEDYNIE!!!)75kg.Co zrobic by sie polepszyc?

WHEY premium