SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład BWT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nauka idzie na przód, nie bazuj na wiedzy sprzed 6 lat.. to nie węglowodany są winowajcą nadwagi i otyłości, a niehigieniczny tryb życia: zła dieta, brak aktywności ruchowej etc. Ziemniaki to jedno z najlepszych źródeł węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
domer
Dlaczego w dwóch ostatnich posiłkach nie masz węglowodanów/


Węgle skupiam z rana przed jak i po treningu. Ogólnie taki tryb mi pasuje. Wrzuciłem te zrzuty z pytaniem czy makro się zgadzają. Mam zamiar urozmaicać sobie dietę, bo np. jajka z rana ciągnąć przez dłuższy okres to nie zbyt zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Makroskładniki są ok. Możesz trochę podbić ilość białka.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Do ilu podciągnąć białko 180-190g? Przy spadkach wagi, ciąć same węgle no i tłuszcze redukować, czy białko zostaje na stałym poziomie przez całą redukcję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Spokojnie do 200g możesz podnieść , przez cały okres redukcji białko trzymaj na tym samym poziomie . Manipuluj węglami / tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Podaż białka warto trzymać na stałym poziomie. Wg mnie kalorii jest zbyt mało mimo wszystko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
dudee
Podaż białka warto trzymać na stałym poziomie. Wg mnie kalorii jest zbyt mało mimo wszystko.


Ucięte jest około 340 kalorii , nie wliczając przypraw, mimo, że to są mikro kalorie odnośnie diety. W DNT tez ucięte jest +/- 300 kalorii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wklej kilka rozpisek dni, po wprowadzeniu zmiany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
U mnie dieta jest monotonna od początku , zmieniam warzywa co jakiś czas tylko. Na tą chwilę 11kg zrzucone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przypraw się nie wlicza. Monotonna dieta nigdy nie bd dobra dla psychiki jak i ogólnego zdrowia w dłuższej perspektywie czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie na makroskładniki oraz ich dostarczanie

Następny temat

Redukcja-dieta do oceny

WHEY premium