SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład BWT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
.


Zmieniony przez - Cocochanelle w dniu 2018-04-22 17:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Mam parę pytań .
1.Jaka ilość owoców można spożyć w ciągu dnia ?
2.Jeżeli w cheat metalu dam przykładowo hamburgera i dodam do tego jednego loda zachowując deficyt, cukier zawarty w lodzie wpłynie na przyrost tłuszczu w jakimś stopniu ?
3. Jak wygląda sprawa z gorzką czekoladą w diecie ?
4. Czy wszystkie dostępne sery jak np. gouda itp są dobrym źródłem tłuszczy i białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
1. Nie ma stricte określonego pułapu, śmiało możesz jadać różnokolorowe.
2. Nie wpłynie, niemniej warto robić przemyślane odstępstwa.
3. Gorzka czekolada min. 70% jak najbardziej może znaleźć się w diecie, zawiera również polifenole, epikachetiny, teobromine, tyramine, fenyloetylamine.
4. Białka nie bardzo, umiarkowanych ilosciach można
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1. Zależy od bilansu, na ile można sobie pozwolić
2. Nie przejmowałbym się tym, to jest cheat.
3 Moze być, tylko nie cała tabliczka dziennie, jak aprę kostek zjesz czy np zetrzesz do jakiejś owsianki czy placka to ok
4 lepiej wybieraj sery typu mozarella.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Waga w poniedziałek z rana wynosiła 95,5. W innym dziale tutaj na forum zaczepiono mnie, że w DT ~2420 a w DNT ~2120 kalorii to zbyt mało. Więc postanowiłem sprawdzić jeszcze raz, zapotrzebowanie wyszło na 2920, więc uciełem na 2620 , a w dni nietreningowe wyrzucam banana po treningu i wtedy wychodzi mi około ~2480. Co myślicie na ten temat ? Wtedy waga na tamtych kaloriach schodziła około 1,2-1,8 na tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
I jeszcze jedno chciałbym wykonać badania bo ostatnio jakoś zmęczony się bardziej czuje, na 2620 jestem dopiero od dzisiaj, w ostatnich dniach zachciewało mi się dość często spać w dzień, na treningach jestem jakby mniej efektywny . Dzisiaj po treningu i lekkim aero 30 minutowym zaczeła boleć głowa z przodu , 20 minut temu ciśnienie 145/78 . Oprócz estradiolu i prolaktyny co mam zbadać w piątek, bo coś raczej jest nie tak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Ile średnio sypiasz i jak długo jesteś w cyklu treningowym? Kiedy był ostatni okres roztrenowania?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Bardzo możliwe, że po prostu jesteś przemęczony, nie da się całym rokiem dawać z siebie wszystko i robić treningów na full - to są bajki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Około miesiąca temu miałem 1 wolny tydzień od treningów i aero. Śpię około 7-9h.
Wczoraj po raz pierwszy zwiększając kalorie na 2600 , dzisiaj wszedłem na wagę na czczo i waga pokazała 96 . Co się stało że waga urosła mimo deficytu ? Nie przejmować się tym i zobaczyć w poniedziałek wagę ( zawsze wtedy się ważę )

Co do badań , robiąc te standardowe z linku w moim labie to koszt 357zł. Co myślicie jest sens wszytko upychać ?

Później jeszcze raz przelicze zapotrzebowanie i wrzucę tutaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie na makroskładniki oraz ich dostarczanie

Wiecej