SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Czesc byki i street fightery
Mam pytanie jak moge w miare szybko rozciognoc nogi, podczas rozciogania bardzo bolo mnie biodra, a przeciez to one so bardzo wazne przy obrotowkach i kopsiorach.
po za tym robie salto w tyl i flick flaki kregoslup mam bardzo dobrze rozgibany .
Prosze Was o pomoc, bo wiem , ze jestescie Najlepsi

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary mam ten sam problemik tyle ze mnie nie bolom biodra tylko kolana :( a szybko to i ja chcialbym sie rozciagnac :) moze ty dasz mi jakies rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Jesli chcesz rozciagnac sie do szpagatu (znaczy sznurka :) to najpierw dobrze sie rozgrzej a potem stanartowe cwiczenie-rozjezasz sie, przytrzymujesz a potem przesuwasz biodra w przod i w tyl, to Ci pozwoli wstepnie je rozciagnac. Tak z kilka razy.Potem cwiczenie zwane "motylkiem"- siadasz na "tylku" laczysz stopy razem i lekko wachlujesz kolanami, po chwili naciskasz na kolana tak aby dochodzily do podlogi. Jak juz mamy cwiczenia wstepne to teraz moje ulubione :).
Bierzesz kolo sciany jakies pufy albo cos innego, siadasz i opierasz sie o sciane tak aby nogi maxymalnie byly rozstawione miedzu pufami,(po to sa pufy zeby Ci nogi nie uciekaly) siadasz sobie i cos czytasz.

No i pamietaj zeby nie "sciagac" nog razem zbyt nagle bo sciegna za szybko sie kurcza, rob to stopniowo. Nie przesadzaj tez z czestotliwoscia cwiczen. Na poczatek, poki sciegna sa nieprzyzwyczajone ze 3 razy w tygodniu Ci starczy.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobiście mam inne ulubione ćwiczenie, a mianowicie: zakłasasz komus noge na ramię (jesli nie możesz to niech cie złapie za stope na takiej wysokości na jaką dasz rade unieśc nogę)noge na której stoisz ustaw bokiem a tą którą masz w górze przodem (dodatkowo dobrze by było jak byś przyciągnął palce do siebie jak do kopnięcia frontalnego)i pozwól swojemu partnerowi odchodzić z twoja nogą jak już odejdzie do granic twoicch możliwości zrób jeszcze kilka skłonów do wykrocznej nogi i zmiana. Powtórz to kilka razy i będzie dobrze. Jednak warunek najpierw się bardzo dobrze rozgrzej , może jakieś wymachy.
Acha i jeszcze jedno - zeby ta granica na początku nie była ostateczna )

...ANIOŁ PRZYBIERA POSTAĆ DRĘCZYCIELA KAŻĄC MIŁOWAĆ MI NIEPRZYJACIELA...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amatorski filmik, czyli wariaci w akcji ;-)

Następny temat

oyammma

WHEY premium