SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Moglby ktos polecic jakas sesje rozciagania? Lub kogos na yt
Zarowno po treningu jaj I jako osobna sesja
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Jasiu22
Moglby ktos polecic jakas sesje rozciagania? Lub kogos na yt
Zarowno po treningu jaj I jako osobna sesja


Ale co konkretnie chcesz rozciągać i czy masz jakieś wskazania do rozciągania. Bo nie za wiele napisałeś co chcesz robić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Moim celem jest zniwelowanie bólu w odcinku lędźwiowym, byłem u fizjoterapeuty i pokazał jakie ćwiczenia ale nie mówił nic o rozciąganiu, chciałbym dodać coś od siebie.. w moim przypadku gdy boli mnie odcinek lędźwiowy myślę że priorytetem są biodra, odcinek lędźwiowy, pośladki, nogi, ale te partie muszę też wzmacniać, resztę ciała także chciałbym rozciągnąć ponieważ wcześniej to zaniedbywałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Ale nie baw się w diagnozę bo lepiej żeby fizjo Ci doradził jakieś ćwiczenia rozciągające żeby nie zaburzyły Ci tego co on Ci zalecił.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Nie mam poważniejszych problemów, przeciążony odcinek lędźwiowy, zalecił koordynacje pokazał ćwiczenia, praca miednicą i ruchomość bioder, czy mogę wykonywać jakieś bezpieczne rozciąganie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A moze tego nie trzeba rozciągać,, rozciągasz jak masz jakieś przykurcze, a Ty moze masz skrzywienie kręgosłupa.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Czyli mam sie wogole nie rozciagac? Nawet po treningu silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Mialem zdjecie rezonans, fizjoterapeuta po obejrzeniu powiedzial mi ze "w wielkim skrocie jest to przeciazenie"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Rozciagać się mozesz, mięśnia itp, ale aby pracować w kierunku konkretnego schorzenia to już trzeba wiedzieć jak.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Czyli moge rozciagac normalnie cale cialo bez obaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tak, jak najbardziej nie zaszkodzi to w niczym, jednak aby rozciagac sie efektywnie, trzeba nieco tez poczytac i poprobowac, bo nie kazdy robi to w sposob prawidlowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czarna lista trenerów personalnych

Wiecej