SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Rozbudowa pośladków a redukcja czy możliwe

Wysłana -
Witam. Jestem w okresie redukowania tkanki tłuszczowej. W ostatnich dwóch miesiącach zeszło ok 7 kg tłuszczu. Zauważyłam znaczną poprawę sylwetki pięknie zarysowane mięśnie ramion, pleców, barków, brzucha i nóg - głównie czwórki, ale za to kompletny brak pośladków. Wygląda to trochę śmiesznie takie płaskodupie przy silnie rozbudowanej górze i udach. Cały czas jestem na deficycie kalorycznym, ćwiczę codziennie w tym cztery razy w tyg. siłowo. Co powinnam zrobić aby poprawić wygląd pośladków?Czy będąc na redukcji jest to możliwe aby jakoś pobudzić pośladki do pracy? Czy bez zmiany diety pomoże dołożenie dwa razy w tyg. treningu na pośladki?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie, na redukcji pośladków nie zbudujesz. To olbrzymie mięśnie, które do wzrostu potrzebują silnego bodźca w postaci dużych ciężarów i rzeczywistej nadwyżki kalorycznej. Generalnie, po tym, co piszesz, warto byłoby się zastanowić, czy w ogóle przy ćwiczeniach aktywujesz pośladki. Codzienny trening to błąd. Ciało potrzebuje odpoczynku.
Wysłana -
Rozumiem że bez zmiany diety nic się nie da zrobić? Co więc proponujesz? Nadwyżka kalorii i pompowanie pośladków dużym ciężarem? Nie chcę rozbudowy innych mięśni za bardzo już i tak są spore. Jak długi okres czasu na to poświęcić?
Wysłana -
Zdjęcie poproszę. Bo tu w opisach wiele dziewczyn ma wielkie mięśnie, a w rzeczywistości... Pośladki buduje się latami. Dwa, że żeby przejść na dietę masową, trzeba mieć odpowiednio niski bf, bo inaczej zamiast mięśni, przybędzie tłuszczu - dlatego zdjęcie. Plany treningowe z priorytetem na pośladki znajdziesz w dziale Ladies - był tam program bad ass squad - szukaj z takim opisem
Wysłana -
Nie mam w tej chwili możliwości dodania zdjęcia, ale jak tylko będę mogła to wrzucę. Tłuszcz na dziś to 33% na 35% mięśni według mojej wagi. Może lepiej pociągnąć redukcję do niższego poziomu tkanki tłuszczowej i potem pomyśleć co trzeba faktycznie poprawić. Tylko do jakiego poziomu zjechać z tym tłuszczem?
Wysłana -
Jak masz 33bf, to tylko redukcja. Chyba, że to pomiar z magicznej wagi, która potrafi pokazywać bzdury. Będzie zdjecie, pokombinujemy.
Wysłana -
Jak wg twojej wagi to pewnie ta waga o kant ....

na redukcji coś się moze poprawić ale mięśni nie zbudujesz
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź