SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek stacjonarny do 600 zł

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10901
Hej

Poleci ktoś jakiś model rowerku stacjonarnego do użytku domowego z allegro ? tak do 600 zł
Byłbym wdzięczny za jakieś info na priv lub w temacie np z linkiem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
szukaj jakiegoś magnetycznego, który ma największe koło zamachowe, nim większe tym płynniej będzie pracował, taki co ma jak najwięcej regulacji siedziska, rączek, by dobrze pod siebie dopasować. No i jakie sa warunki gwarancji kto ją realizuje na terenie Polski. Lub mozna się rozejrzeć za jakimś używanym ale w dobrym stanie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2548
Podepnę się do tematu, w jakim przedziale wagowym powinno znajdować się koło zamachowe? 8kg będzie ok czy szukać czegoś większego

(]___\===oooo===/___[)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem czy większe znajdziesz, to już chyba największe jak na ten przedziałcenowy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30607 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270697
gdzieś mi niedawno śmignąl przed oczami rowerek HMS-a za ok 650zł z 9kg kołem zamachowym,wiec jakby się dobrze rozejrzeć to do 10kg myślę ze dało by radę znaleźć coś.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka + stojaki wolnostojące

Następny temat

Ćwiczenia z aplikacją na telefon

WHEY premium