SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rostbef Wolowy problem

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Witam. Zakupiłem dzisiaj około 0,5kg rostbefu wołowego. Szukam jakiegoś ciekawego przepisu. Ważne żeby nie był jakiś skomplikowany, bo nie mam jutro zbytnio czasu na jakieś wykwintne żarełko.Czekam na jakieś ciekawe propozycje. Dodam tylko, że Jestem na masie, ale też żeby w waszych propozycjach nie było 100g produktu w czym 80g tłuszczu... :p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Stek

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27408
Rostbef świetnie nadaje się do pieczenia, najlepiej w niskiej temperaturze: solisz, pieprzysz grubym pieprzem, nacierasz musztardą. Wrzucasz do pieca rozgrzanego na 180*c, po 5 minutach zmniejszasz temperaturę do 60*c i pieczesz jeszcze ok godzinę w zależności czy jest cienki czy gruby. Po upieczeniu niech odpocznie z 10 minut zanim przekroisz. Można też rzucić od początku na temperaturę 60-70*c i piec ok 4-6h. Jeśli masz sondę to nastawiasz na 57*c w środku. pozdro!





Zmieniony przez - major161 w dniu 2018-01-19 00:18:42
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
po prostu stek z patelni, ktoś ostatnio na forum polecał (chyba georgu, ale nic nie daję uciąć) aplikację na telefon z Sokołowa, gdzie wprowadza się grubośc, rodzaj mięsa itp. i ponoć wychodzą perfekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14656 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Si, to ja Aplikacja rzeczywiście rewelacyjna

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Dużo jest teorii na temat tych steków. Nie zasalać przed smażeniem, inni mówią że zasalać. Naczytałem się tyle, że zgłupiałem więc zrobiłem po swojemu. Doprawiłem solą, oraz pieprzem, trochę bazylii + oregano (nie dużo). Surówka z kapusty pekińskiej, pomidory, ogórek świeży. Do tego zrobiłem dip coś a'la sałatka Colesław, tylko że bez majonezu. Ryż się gotuje, zobaczymy jak te mięsko się "zgrilluje" na patelni grillowej. Dzięki wariaty za rady, w przyszłości pewnie skorzystam z jakichś waszych ciekawych pomysłów. Dziś na szybko, bo czasu mało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stosować różnego rodzaju sosy, co zrobić aby nie przegiąć?

WHEY premium