SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ropiejący paznokieć

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45617
Co do lekarzy i sciagniecia paznokcia... mialem kiedys taka nieprzyjemnosc... pan doktor zerwal mi paznokcia z duzego palucha... bez znieczulenia...

Bokser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
LOL, czemu bez znieczulenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Mialem 3 razy zrywany paznokiec i raz robiona plastyke.Obawiam sie ze to Ci wroci.Ja tez tak robilem jak Ty ale to wracalo.Najlepiej idz do lekarza (jezeli sie nie zagoi)i popros jezeli to mozliwe o plastyke a nie sciaganie paznokcia.Plastyka polega na tym ze wycinaja tylko kawalek paznokcia i troche skory i to zszywaja.O wiele mniej boli niz sciaganie i mozna szybciej zaczac normalnie chodzic.I masz pewnosc ze nie bedziesz miec znowu tego problemu.
Jesli chodzi o lekarzy to w pelni Cie rozumiem.Ale lepiej idz bo nie chce Cie straszyc, ale jesli taki stan bedzie sie dluzej utrzymywal(pol roku) to grozi to amputacja palca.

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 321 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6982
Spokojnie ! Dzisiaj już wszystko zagojone, a jedynym śladem jaki pozostał jest lekko zażółcona płytka od stosowania Rivanolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8757
Ok.Ale rivanolem rob jeszcze pare dni nawet jak bedzie dobrze.Tylko nie rob okladow non-stop bo rivanol jakby nawilza i zmiekcza a paznokiec zeby sie zagoic potrzebuje byc suchy.Rob te oklady najlepiej na noc.A w dzien badz chociaz przez dwie godziny bez skarpetek to palec bedzie sie szybciej goił.
1

"Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no można jeszcze porobić

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Po plastyce tez wraca niestety. Paskudztwo cholerne. Moge Ci tylko wspolczuc. I lacze sie w bolu...

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja miałem 3 plastyki i znowu to samo . Ktoś napisał ze jak sie bedzie utrzymywać pół roku to amputacja , ja mam od roku, tzn. z przerwami bo po zabiegu miałem przez jakis czas spokój i po zawodach jezdze itd. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
noga czy ręka ?
przy zachowaniu odpowiedniej higieny - nie wraca ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Noga ( obydwie ). Może i nie zachowuje higieny, trzeba nad tym pomyśleć ... Śmieszne jest to ze np. lewy palec mi spuchnie i boli, a za tydzien, prawy spuchnie a tamten przestaje i tak na zmiane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sperma

Następny temat

Co zrobic, jeśli dziewczyna...

WHEY premium