SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rooster Booster - przełom w dziedzinie suplmentacji - hydrolizat białka drobiowego!

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 5996

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Mamy już zwycięzców konkursu:
https://www.sfd.pl/KONKURS,_KONKURS,_KONKURS__NAGRODY,_NAGRODY,_NAGRODY!!!-t1018488.html 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Kolejny bardzo ciekawy artykuł na temat białka drobiowego.
Sporo tekstu, ale warto poświęcić chwilę!

http://www.activlab.pl/porady/konfigurator/hydrolizat-bialka-drobiowego---innowacyjne-polaczenie-skladnikow 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ja już niedługo zaczynam, wydaje mi się że spoko produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1037
Witam. A Chicken Protein Amino caps warto zakupić. I czy jest sens brać je bezpośrednio po treningu np. 5-6 caps? czy tylko przed posiłkami ubogimi w białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jak najbardziej po treningu spełnią swoje zadanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
to samo pisałem ale Paweł mnie wyprzedził :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Biorę teraz, dobra sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1037
IboK , a jak bierzesz? Po treningu, czy do posiłków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
zależnie od zapotrzebowania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dawkowanie suplementacji

Następny temat

Baton wysokobiałkowy - Twój kieszonkowy posiłek!

WHEY premium