SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman - legenda

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 960907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5385 Napisanych postów 15406 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388226
oczywiscie ze genu do bb nie mial nikt lepszego niz coleman, on to jest poprostu kulturystyka extremalna, goscie wlasnie jak on, rami, nasser itd itp. to ludzie ktorzy przekraczaja jakas granice, dlatego np. regan grimes ostatnio uciekl z kuwejtu z oxygenu i juz nie chce robic open, tylko classic physique , bo ilosci saa i innych rzeczy ktore musialby brac zeby sie liczyc w open, go poprostu przerosly, fajnie bodajze dennis james gdzies ostatnio w wywiadzie to skomentowal, dzisiaj ludzie ktorzy startuja w classic physique sa wieksi niz arnold i wygladaja duzo duzo lepije, bo jak juz pisalem kilka razy, arnold wcale jakiejs kosmicznej sylwetki nie mial, wygladal poprostu na duzego i zdrowo, ot co.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Ideą kulturystyki nie jest tylko i wyłącznie zbudować jak największą masę mięśniową.
W kulturystyce chodzi m.in. o możliwie jak największą masę mięśniową przy jednocześnie możliwie najniższym poziomie tkanki tłuszczowej oraz - co najważniejsze - przy zachowaniu ESTETYCZNEJ sylwetki.
Ronnie Coleman nie miał estetycznej sylwetki, a zatem nie można go nazwać najlepszym kulturystą w historii.


Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2018-01-24 20:58:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5385 Napisanych postów 15406 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388226
RPS1990
Ronnie ma najlepszą sylwetkę w historii ? Pod jakim względem ? Masz na myśli to, że ma najbardziej rozbudowaną sylwetkę ze wszystkich Mr. Olympia ?


dociecie, masa, proporcje? poogladaj i poczytaj wywiady innych prosow ktorzy startowali z colemanem











nie mam pojecia jak mozna w ogole arnolda do colemana porownywac w open, to tak jak by ktos rownal malucha z humerem
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731743


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
Kulturystyka zmieniła się zbiegiem czasu, tak jak treningi, nawyki żywieniowe i środki niezbędne do rozwoju mięśni nieosiągalnych dla przeciętnego Kowalskiego. Nie wszystkim się to podoba, ale tak już. Można się rozwodzić, że 'kiedyś było lepiej', ale na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Ludzie zawsze chcą czegoś większego, szybszego, niewyobrażalnego. Nie zanosi się żeby to miało się zmienić w kulturystyce open. Dla lubiących lżejsze sylwetki, zarówno fanów jak i samych zawodników są inne kategorie jak np. classic physique.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94 Napisanych postów 611 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29366
Rps1990-Mowiac ze Ron mial najlepsza sylwetke w histori chodzi mi o kryteria czysto mierzalne,czyli ogromna masa,bardzo dobre dociecie,masakryczna jakość,separacja,waskularyzaja,brak slabych punktow i do tego byl w miare wysoki jak na kulturyste i talie mial przynajmniej na poczatku bardzo dobra. w sumie bardzo niewielu moglo mu dorownac w poszegolnych wymienionych przeze mnie kryteriach ale polaczenie tych wszystkich cech na wysrubowanym niemal do granic poziomie tworzy legende Rona do ktorej wg mnie nikt sie nie zblizyl a w 15 lat srodki do przodu poszly
a to że malo komu sie to podoba to juz sprawa gustu,ale kusturystyka sportowa musi taka byc tzn ekstremalna.Wyobrazacie sobie zeby zrobic bieg na 100 metrow ale tylko dla tych co biegaja powyzej 10,5 s? albo zeby w nba grali ludzie do powiedzmy 195 bo Ci powyzej juz smiesznie wygladaja ze swoimi dlugimi konczynami?jakos tak samo kojarzy mi sie kulturystyka klasyczna...


Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2018-01-24 23:52:31
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 162 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8802
No ale trice to miał średnie i to była chyba jego najsłabsza partia no może właśnie poza bubble gut, no ale to później.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
1998










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522666
zwiastun i plakat dokumentu o Colemanie



1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moe Elmoussawi - aktualne zdjecia

Następny temat

Składy reprezentacji na ME

WHEY premium