SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17700
PMO kompromitujesz się. Arnold miał kompletną sylwetkę według kanonów lat 70-tych i dla wielu także teraźniejszych. Dziś tendencje się zmieniły, ale nie oznacza to że większy Coleman wygląda lepiej niż Schwarzenegger. Z Głuchowskim i Szczotką to przesadziłeś. Tak jakbyś powiedział że Pele przy Hajto nie ma szans z szybkością strzału i wrzutami z autu
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4076
chce pszytyc

Ka ja oka ka asmanej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8790
MPO kompromitacja
przy okazji popatrz na brzuch Colemana a Arnolda. Arnold ma brzuch modelki a Coleman rozepchany bebcun z pempkiem wielkim jak kanion Kolorado i do tego ta ginekomastia fujjj. choć trzeba przyznać Ronnie jest ogromny ale jak dla mnie jest to brzydka sylwetka 0 zachowania proporcji.
Wg mnie porównywanie Ronniego do Arnolda jest nie na miejscu gdyż mineła już epoka od tego czasu kiedy Arnold świecił triumfy.
W naszycha czasach kulturystyka idze troche w złym kierunku "przerost formy nad treścią"
Arni rządzi po latach świetności zaczął grać w filmach i trzepać kase, Coleman tego nie powtórzy bo sie nie zmieści na planie fimowym

Kamилек

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1593
wiele bym dał zeby osiągnać sylwetkę choć zbliżoną do Arnolda, natomiast żeby wyglądać jak Coleman... wstydziłbym się pokazać. co z tego że jest ogromny skoro wygląda jak wielka tłusta świnia i przez większość roku ma wielki bandzior. to ma być kulturysta? przecież wtym sporcie nie chodzi chyba o to żeby być tak wielkim żeby się nie móc podetrzeć tylko żeby mieć przede wszystkim odpowiednie proporcje.

Praca uszlachetnia. Lenistwo uszczesliwia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shaquille O'Neal odchodzi z Lakers ??

Następny temat

Scott Steiner i inne gwiazdy Wrestlingu

Wiecej