SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rolicyn a kreatyna i treningi?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Witam biore od dzisiaj rolicyn 150 i mam pytanie można w tym czasie brac kreatynę i ćwiczyć? Oczywiście lekarza nie spytałem :/

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Należy to zrobić u lekarza prowadzącego , generalnie kreatyna w większości przypadków nie gryzie się z lekami ale takie kwestie należy bezpośrednio skonsultować z lekarzem żeby mieć pewność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
sam lek nie przeszkadza w treningu ale dostałes go przepisanego w jakiegoś powodu. rolicyn to nie zabawka i jeżeli był wskazany to nie powinieneś ćwiczyć tylko skupić sie na tym zeby wyzdrowieć, kreatyne raczej można brać, chyba ze ulotka mówi inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kreatyne biore co drugi dzien zeby nie przerywac. A przerwe od treningow jednak zrobiłem, nie wiem czy przez ten lek czy przez pracę ale czułem sie w ostatnich dniach trochę osłabiony. Nie było sensu ciągnąć treningów bo przerwa wyszła by jeszcze dłuższa. pozdro!!

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kolana?

Wiecej